Ana SayfaÖzel Ders BlogYENİ BAŞLAYANLAR İÇİN EN İYİ 10 ROBOTİK SETİ

YENİ BAŞLAYANLAR İÇİN EN İYİ 10 ROBOTİK SETİ

Robotik, özellikle çocuklar için hem eğlenceli hem de öğretici bir aktivite olabilir. İşte yeni başlayanlar için en iyi 10 robotik seti:

LEGO Boost Creative Toolbox: LEGO Boost Creative Toolbox, çocukların LEGO tuğlalarını kullanarak hareketli ve programlanabilir robotlar yapmalarını sağlayan harika bir set.

Makeblock mBot: Makeblock mBot, programlama ve robotik temellerini öğrenmek isteyen çocuklar için mükemmel bir set. Hem Bluetooth hem de kablolu bağlantı seçenekleri sunar.

Ozobot Bit 2.0: Ozobot Bit 2.0, programlama konusunda yeni olanlar için mükemmel bir set. Küçük boyutuyla dikkat çeken bu robot, etkileşimli oyunlar ve eğitici aktiviteler sunar.

Sphero Mini: Sphero Mini, eğlenceli ve interaktif bir robot top. Programlama ve robotik temelleri öğrenmek isteyen çocuklar için harika bir başlangıç seti.

littleBits Gizmos & Gadgets Kit: littleBits Gizmos & Gadgets Kit, çocukların elektronik temellerini öğrenmelerine ve interaktif cihazlar yapmalarına yardımcı olan bir set.

Wonder Workshop Dash Robot: Wonder Workshop Dash Robot, programlanabilir ve hareketli bir robot. Basit bir sürükle ve bırak arayüzüyle programlama konusunda yeni olan çocuklar için ideal bir seçenek.

UBTECH JIMU Robot Builderbots Kit: UBTECH JIMU Robot Builderbots Kit, programlanabilir robotlar yapmak isteyen çocuklar için mükemmel bir set. Çok sayıda parça ve sensör içerir.

Robolink CoDrone Pro: Robolink CoDrone Pro, programlama ve drone yapımı konusunda ileri düzey deneyimler kazanmak isteyen çocuklar için mükemmel bir seçenektir.

Kano Harry Potter Kiti: Kano Harry Potter Kiti, Harry Potter hayranı çocuklar için harika bir seçenek. Çocuklar, büyülü hareketli sihirli sopaları ve fenerleri programlayabilirler.

Arduino Starter Kit: Arduino Starter Kit, programlama ve elektronik konusunda ileri düzey bir deneyim kazanmak isteyen çocuklar için mükemmel bir seçenektir. Bu set, birçok farklı proje için gereken araçları içerir.

Deniz Eren SAVAŞ
Deniz Eren SAVAŞhttps://ozelders.bilimsenligi.com/
Online ve Yüzyüze Özel Ders Öğretmenlerinin Buluştuğu HUB. Özel ders taleplerini için öğretmen profillerini inceleyiniz.