“Yaşam Boyu Öğrenmede Engelli Bireyler” Öykü Yarışması

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sistemi’nde yer alan Çevrimiçi Kitap Topluluğu tarafından Açıköğretim Sistemi 40. Yıl etkinlikleri kapsamında gerçekleştirilen Öykü Yarışmasına başvurular devam ediyor. “Yaşam Boyu Öğrenmede Engelli Bireyler” konulu yarışmaya katılım için son tarih 30 Temmuz Cumartesi günü olarak belirlenirken yarışma sonucunda ilk üç kişiye tablet bilgisayar, dereceye giren 10 kişiye ise Açıkögretim Türk Klasikleri kitap seti hediye edilecek.

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Sisteminde kayıtlı öğrenci veya mezunların katılabildiği yarışmanın seçici kurulu Prof. Dr. Mehmet Mahur Tulum, Doç. Dr. Zülfükar Bayraktar ve Doç. Dr. Gökhan Tunç’tan oluşuyor. Yarışmaya katılım için adayların öykülerini oykuyarismasi@anadolu.edu.tr adresine 30 Temmuz 2022 saat 23.59’a kadar göndermeleri gerektiği belirtildi. Ayrıca adayların yarışmaya en fazla iki öyküyle katılabileceği açıklanırken öykülerle ilgili bir sayfa sınırlamasının bulunmadığı kaydedildi. Yarışmanın sonuçları ve ödül töreninin ne zaman yapılacağı ise önümüzdeki günlerde ilan edilecek.

Açıköğretim ile 40 Yıl etkinlikleri kapsamında “Yaşam Boyu Öğrenimde Engelli Bireyler” konulu öykü yarışması gerçekleştirilecektir. Son gün 30.07.2022.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

two + fourteen =