XIX. Avrupa Sosyal ve Davranış Bilimleri Konferansı

Uluslararası Sosyal Bilimler Araştırma Birliği ve Roma’daki Sapienza Üniversitesi, sizi XIX’e katılmaya davet etmekten memnuniyet duymaktadır. 30-31 Ocak 2019’da İtalya’nın Roma kentinde düzenlenecek olan Sosyal ve Davranış Bilimleri Avrupa Konferansı. Konferans, sosyal bilimler dünyasındaki değişim, zorluklar ve sorumluluk konularını gündeme getirmek için bir platform oluşturmayı amaçlıyor. Tüm sosyal bilimler genelinde tüm akademisyenlere, akademisyenlere, araştırmacılara, öğretmenlere ve öğrencilere açıktır.

+ Konferans dilleri İngilizce, İtalyanca ve Türkçe’dir .

+ Konferans salonu, İtalya’nın Roma kentindeki Sapienza Üniversitesi, CORIS’te yapılacaktır. (Konferans merkezi: Via Salaria, 113, 00198 Roma, İtalya).

+ Konferansta sunulan tüm metinler uluslararası olarak düzenlenmiş e-kitaplarda yayınlanacaktır. Yayın süreci hakkında daha fazla bilgi için lütfen buraya tıklayınız . Uluslararası Sosyal Bilimler Birliği Derneği, Avrupa’daki 10 farklı ülkede, dünyanın dört bir yanındaki 5000’den fazla bilim adamıyla 18 konferans düzenledi ve 35’in üzerinde uluslararası yayınlanmış kitap yayınladı (Cambridge Scholar, Peter Lang, Ehrmann Verlag ve E-BWN).

+ Konferans katılım ücreti 150 Euro (düzenli sunum) ve 100 Euro (çevrimiçi sunum) şeklindedir .

+ Çevrimiçi sunum kaydedilecek ve diğer sunumcular tarafından katılabilecektir. Çevrimiçi sunum hakkında daha fazla bilgi yakında sağlanacaktır.

+ Konferans, Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi, Aydın Adnan Menderes Üniversitesi, Bükreş Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi Ulusal Okulu, Stolyarsky Odessa Müzik Okulu, Kosova Prizren Üniversitesi, Odessa II Mechnikov Ulusal Üniversitesi, Sofya Üniversitesi (St. Kliment Ohridski), Sicilya’daki Katanya Üniversitesi, Uluslararası Saraybosna Üniversitesi, Georgia Güney Üniversitesi, İtalya’daki L’Aquila Üniversitesi ve Belgrad Üniversitesi.

Ocak 2019’da sizi Roma’da ağırlamak için sabırsızlanıyoruz.

Announcements