Women Power (METUBIZ)

29 yıllık tecrübesiyle Türkiye’nin en aktif öğrenci topluluklarından biri olan ODTÜ İşletme Topluluğu (METUBIZ) Women Power‘ı 15 Ocak 2022’de online gerçekleştiriyor.

Sene içinde düzenlediği pek çok etkinlikle ülkemizde kulüpçülük adına önemli işlere imza atan ODTÜ İşletme Topluluğu kadınların iş, spor, kültür ve sanat dünyasındaki yerine vurgu yapmak amacıyla alanlarında önemli başarılara imza atmış, sınırları aşarak öncü olmuş; üst düzey yöneticiler ve girişimciler, spor dünyasında ilkleri başaran sporcular, saygıdeğer sanatçılar ve asla pes etmeyen kadınlar ile duruşlarıyla onlara destek olan erkekleri konuk ettiği Women Power etkinliğini 15 Ocak 2022 tarihinde online bir biçimde gerçekleştirecek.

 Kadının her alandaki yerini vurguluyor!

Etkinlik manifestosunu ‘’Etkinliğimizin temelini kadının hayalini kurduğu ve yapmak istediği her şeyi yapabileceği inancı oluştururken zihniyetini ve vicdanını inandığımız değerler ve sosyal sorumluluk bilinci oluşturur. 21 .yüzyılda dahi kadının toplumda sadece ev rolü olduğunu savunan sığ zihniyete karşı kadının kendi isteklerini gerçekleştirebilme inancına ek olarak erkek egemen olduğu düşünülen her türlü alanda da istediği takdirde başarıya ulaşabileceği inancı ve fikrinden taviz vermiyoruz. İnançlarımızdan ve fikirlerimizden asla vazgeçmeyeceğimize ve bizimle aynı görüşte olduğuna inandığımız sizlerle birlikte bilinçli şekilde hareket edeceğimize söz veriyoruz.’’ şeklinde açıklayan topluluk geçtiğimiz yıllarda Buket Uzuner, Öykü Karayel, Pelin Karahan, Dilan Çiçek Deniz, Gamze Cizreli, Yasemin Ecem Anagöz ve Başak Taşpınar Değim gibi pek çok değerli ismi konuk etti.

 Başvurular devam ediyor

Bu yıl da  birbirinden değerli konuklar eşliğinde panel ve söyleşiler şeklinde samimi bir ortamda gerçekleşecek sertifikalı bir etkinlik olan Women Power hakkında daha detaylı bilgi edinmek ve bu anlamlı etkinlikte ücretsiz olarak yerinizi ayırtmak için bağlantıyı ziyaret etmeyi unutmayın!

*Etkinliğe katılım kontenjanla sınırlıdır.

https://www.biletimgo.com/bilet-al-women-power-3525

 

İnstagram : https://www.instagram.com/metubiz/
Twitter : https://twitter.com/metubiz
İnternet Site linki: https://businessclub.metu.edu.tr/
Editör
Editörhttp://www.bilimsenligi.com/
Türkiye Eğitim Kampüsü - İlkokul ortaokul lise üniversite eğitim etkinlikleri duyuruları.