Women Developer Academy

Women Developer Academy

Merhaba! Women Techmakers tarafından düzenlenen, halka açık konuşma ve topluluk katkılarıyla teknik kadınların sektörde lider olmalarına yardımcı olmak için tasarlanmış Women Developer Academy programı 15 Haziran’da başlıyor!.

Women Developer Academy nedir?

Women Developer Academy teknoloji alanında kendini yetiştirmiş, herhangi bir Google teknolojisinde teknik alt yapısı güçlü rol model olabilecek kadınlar için hazırlanmıştır.

Program, yeni beceriler geliştirmenin, uzmanlardan geri bildirim almanın ve benzer düşünen kadınlardan oluşan destekleyici bir toplulukla bağlantı kurmanın harika bir yoludur.
Teknoloji endüstrisinde kadın farkındalığını artırmayı ve örnek uzmanlar yetiştirmeyi hedefleyen bu program aynı zamanda Google Developer Expert programına dahil olmak isteyen ve global anlamda kendini yetiştirmek isteyen kadın yazılımcılar için de kapsamlı bir ön hazırlık süreci içermektedir.

Bu program dahilinde yaklaşan etkinliklerde gerçekleştirebileceğiniz teknik bir sunumla mezun olacak ve yeni fırsatları yakalamak için güven ve alıştırma yapma fırsatı yakalayacaksınız.

Kadın Geliştiriciler Akademisi’ne başvurmakla ilgileniyorsanız son başvuru tarihi 31 Mayıs.

Son başvuru tarihi 31 Mayıs.

Etkinlik kayıt formu: https://forms.gle/tM47cTRwCK3ecvnv8

web sitemiz : https://events.withgoogle.com/women-developers-academy/

sosyal medya hesaplarımız:
instagram: https://www.instagram.com/womentechmakerspower/
linkedin:
twitter: https://twitter.com/wtmturkey