VI. Ulusal Eğitim Yönetimi Kongresi

VI. Ulusal Eğitim Yönetimi Kongresi
Eğitim Yöneticileri ve Eğitim Denetleyicileri Derneği

Değerli Meslektaşlarımız,

1-2 Mayıs 2010 tarihleri arasında Antalya’da düzenlediğimiz beşinci kongremizde sizlerle birlikte olduğumuz ve siz değerli katılımcılarımızdan gelen olumlu dönütler için öncelikle teşekkür etmek istiyoruz. Antalya’da söz verdiğimiz üzere, bu yıl altıncısını düzenleyeceğimiz Ulusal Eğitim Yönetimi Kongresi’ni, 16-17 Nisan 2011 tarihlerinde Kaya Artemis Resort Hotel, Gazimağusa Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde yapacağız.

Eğitim ve yönetim sorunlarının bilimsel veriler ışığında tartışıldığı eğitim yönetimi kongrelerinden altıncısına sizi davet etmekten mutluluk duyduğumuzu belirtmek isteriz. Bu yılki kongre konuları; Yükseköğretim Yönetimi, Yükseköğretimin Finansmanı, Eğitim Örgütlerinin Yeniden Yapılandırılması, Lisansüstü Öğretimde Standartlar ve Akreditasyon ve Eğitim Yönetiminde Kadınlar şeklindedir.

Bu sürece aktif olarak katılabilmek için hazırlayacağınız kuramsal ve uygulamalı bilimsel çalışmalar yol gösterici olacaktır. Kongreye tüm öğretim üyesi ve yardımcılarını, doktora ve yüksek lisans öğrencilerimizi, müdür ve öğretmenlerimizi davet eder, bilimsel ve kişisel olarak Kongremize sağlayacağınız katkılar için 16-17 Nisan 2011 tarihlerinde Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde yapılacak olan “VI. Ulusal Eğitim Yönetimi Kongresi”ni onurlandırmanızı saygılarımla dilerim.

Prof. Dr. Servet ÖZDEMİR
EYEDDER BAŞKANI

KONGRE KONULARI

Yükseköğretim Yönetimi
Yükseköğretim Finansmanı
Eğitim Örgütlerinin Yeniden Yapılandırılması
Lisansüstü Öğretimde Standartlar ve Akreditasyon
Eğitim Yönetiminde Kadınlar

TAKVİM

BİLDİRİ ÖZETLERİNİN GÖNDERİLMESİ İÇİN SON TARİH 7 MART 2011
KABUL EDİLEN BİLDİRİ ÖZETLERİNİN İLAN TARİHİ 25 MART 2011
KONGRE PROGRAMININ İLAN TARİHİ 28 MART 2011
KONAKLAMA İÇİN SON KAYIT TARİHİ 2 NİSAN 2011
KONGRE TARİHİ 16-17 NİSAN 2011

VI. Ulusal Eğitim Yönetimi Kongresi