VI. ULUSAL ANALİTİK KİMYA KONGRESİ

Değerli Bilim İnsanları,

İlk kez 2002 yılında Uludağ Üniversitesinde Prof. Dr. Şeref GÜÇER tarafından düzenlenen Ulusal Analitik Kimya Kongresi nin altıncısını Mustafa Kemal Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Kimya Bölümü olarak Hatay’da 3 – 7 Eylül 2012 tarihleri arasında gerçekleştirecek olmaktan büyük mutluluk duymaktayız.

Analitik kimya, atomik ve moleküler spektrometre, kütle spektroskopisi, biyoanalitik ve klinik analiz, kromatografi ve ayırma teknikleri, elektroanalitik metotlar ve biyosensörler, türlendirme, örnek hazırlama ve validasyon, kemometri, kalite kontrol, çevre kimyası, gıda analizleri ve farmasötik analizler konularında deneyimli bilim insanlarını bir araya getirmeyi, bilgi ve birikimleri paylaşmayı, genç araştırıcılara deneyim ve özgüven kazanacakları bir ortam sağlamayı, bilimsel ve sosyal açıdan kapsamlı ve doyurucu bir program oluşturmayı hedeflemekteyiz.

Araştırma ve geliştirme alanında yapılan bilimsel çalışmalar ile her gün daha da güçlenen ve bilimsel çalışmaların önemine inanan tüm meslektaşlarımızı bu kongreye davet ediyoruz.

Kuruluşunun üzerinden 19 yıl gibi kısa bir süre geçmesine rağmen, genç, dinamik ve çalışkan kadrosuyla hızlı bir şekilde büyüyen, Yüce Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün adını gururla taşıyan Mustafa Kemal Üniversitesi’nde, zengin bir tarihi ve kültürel birikime sahip hoşgörü, barış ve kardeşlik şehri Hatay’da siz değerli bilim insanlarını ağırlamaktan şeref duyacağımızı belirtir, saygılarımızı sunarız.
Prof. Dr. Şana SUNGUR

ÖNEMLİ TARİHLER    
Bildiri göndermek için son tarih  11 Haziran 2012
Bildirilerin kabul duyurusu     02 Temmuz 2012
Kayıt ücretlerinin yatırılması için son tarih   09 Temmuz 2012
Kongre başlangıç tarihi  03 Eylül 2012
Kongre bitiş tarihi     07 Eylül 2012

 MAİL
 [email protected]
 [email protected]
 [email protected]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin