VI. Türkiye Finansman Kaynaklarına Erişim Zirvesi

VI. Türkiye Finansman Kaynaklarına Erişim Zirvesi
5 Eylül 2014 – Elite World Hotel

Firmaların, finansman kaynaklarına erişim olanakları başta kriz dönemleri olmak üzere her zaman sorun olarak nitelendirilmektedir. Günümüzde kurumların finansal yönetim becerilerinin artırılması ve finansal farkındalıkların yaratılması artık rekabette en önemli başarı koşulu haline gelmiştir. Bunun yanında finansman olgusunun diğer bir parçası olan ve önemi her gün artarak devam eden ihracat teşvikleri, Ar-Ge teşvikleri, hibe kredi ve finansman olanakları ile devlet destekleri gibi alternatif finansman olanakları firmalara son derece etkin imkanlar sunmaktadır.

“Finansman Kaynaklarına Erişim Zirvesi”nde, finansal piyasalardan uygun koşullarda yararlanma imkanı elde etmeniz için birçok kanal ve bu kanallara alternatifler sunulmaktadır. Firmaların finansmana erişimde karşılaştıkları sorunları, başarılı çözüm önerilerini sektörün temsilcileri ve konusunda uzman konuklarımız ile yorumlar ve pratiklerle masaya yatırarak, katılımcılarımızın finansal yönetim etkinlikleri ve stratejileri geliştirebilmeleri hedeflenmektedir.

Program Oturumları Konu Hakkında Uzman Konuşmacıların İnteraktif Sunumlarıyla Karşılıklı Soru Cevap ve Uygulama Yorumlarıyla Gerçekleştirilecektir.

Yeditepe Akademi
Güzeltepe Cad. Suyolu Çıkmazı No: 2 Çengelköy Üsküdar / İstanbul
Tel : +90 (216) 334 45 40
Tel : +90 (850) 225 61 30
Eposta : [email protected]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin