Veri Merkezi Sektörü Datacenter İstanbul ile Bir Araya Gelecek

Data Center İstanbul

Ülkemizin ilk online veri merkezi konferansı olan Data Center İstanbul, bu yıl 3. Kez düzenlenerek, sektörün önemli temsilcilerini bir araya getirecek.
Veri merkezi sektörünün ileri gelenlerinin katılım gösterdiği etkinlikte hem konuşmacılar hem de ilgililer Data Center İstabul ile bir araya gelecek.

Etkinlik 7 Aralık’ta Düzenlenecek
“Veri Merkezi Sektörünün Dijital Buluşma Noktası” mottosu ile yola çıkan konferans geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yıl da covid-19 sebebi ile online olarak düzenlenecek. Konferans 7 Aralık 2021 tarihinde katılımcılar ile konuşmacıları bir araya getirecek. Sponsorları arasında geçtiğimiz yıllarda Platin sponsor olan Schneider Electric yine bu kategoride etkinliğe destek oluyor. Gold Sponsporlarda ise Açık Holding, Boreas Teknoloji, Exagate, Serban İnşaat ve Mikrolink gibi şirketler yer alıyor.

Online Birebir Görüşmeler Gerçekleşecek
Data Center İstanbul konferansı elektronik ortamda gerçekleşmesine rağmen birebir görüşmeler de yapılacak. Katılımcılar ile dinleyicilerin profilleri eşleştirilecek ve rastgele seçilecek uygun kişiler 3 dakikalık görüşme yapma hakkı kazanacaklar. Sistem 3 dakikanın sonunda sizi farklı bir katılımcıya yönlendirecek ve burada da aynı sürede görüşme gerçekleşecek. Bu şekilde 60 dakika boyunca sektörün ileri gelenleri ile görüşme fırsatı ortaya konacak. Bu etkinlik ile sektöre yeni adım atacak kişilere fırsat tanınacak. Bu görüşmeler esnasında bilgi paylaşımı da gerçekleşecek.

Sektörün Önde Gelen İsimleri Deneyimlerini Aktaracak
Data Center İstanbul etkinliği kapsamında yine sektörün ileri gelenleri konuşmacı olarak yer alacak. Konuşmacılar, her zamanki gibi sektörel gelişmeleri, bu gelişmeler ışığında yaptıkları işleri ve deneyimlerini dinleyiciler ile paylaşacak. Konferansın sona ermesi sonrasında konuşmacıların tüm sunumlarına ücretsiz erişim de sağlanacak. Etkinlikte katılımcılar ayrıca dijital kartvizit toplayarak portföylerini daha da genişletme şansına erişecekler.