Veri Bilimi Kongresi “Data’Speak” için Geri Sayım

üniversite öğrenci kulüp
Data Speak

Orta Doğu Teknik Üniversitesi (ODTÜ) İstatistik Topluluğu tarafından 25 ve 26 Aralık 2021 tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Data’Speak için geri sayım başladı!

 

Pandemi sebebiyle etkinliklerini online sürdüren öğrenci topluluklarından biri de ODTÜ İstatistik Topluluğu. 7 senedir düzenlediği Finans İstatistik Ekonomi (FİE) Kongresinin yanına geçtiğimiz sene yeni bir kongre ekleyen ODTÜ İstatistik Topluluğu, veri bilimi kongresinin ikincisini gerçekleştirmeye hazırlanıyor: Data’Speak!

Data’Speak 2021

Bu yıl ikincisi düzenlenecek, ana teması veri bilimi ve uygulamaları, yapay zeka, makine öğrenmesi ve derin öğrenme olan kongre; bu alanda kariyerlerine yön vermek ve kendilerini geliştirmek isteyen ilgili tüm bireyler için 25-26 Aralık’ta Data’Speak adıyla gerçekleştirilecek. YouTube üzerinden canlı yayınlanacak Data’Speak, hem yurt içinden hem de yurt dışından konuşmacılara ev sahipliği yapacak. Katılımcılar; “ Garanti BBVA, Amazon, META (Facebook), Expedia Group, Chevron, DNA Oyj, QBE Insurance ” gibi prestiji şirketlerde çalışmakta olan, her biri alanında uzman veri bilimcileri dinleme ve mesleki tecrübelerinden yararlanma şansını yakalayacaklar. Ücretsiz ve sertifikalı olarak gerçekleşecek olan etkinliğin bitiminde ise katılımcıları sürpriz çekilişler bekliyor olacak.

Etkinlik Detayları

Mekan: Online (ODTÜ İstatistik Topluluğu YouTube Kanalı)

Tarih: 25 – 26 Aralık 2021

Katılım Ücreti: Ücretsiz

Katılımcı Profili: Herkes Katılabilir

Sertifika: Var (onaylı)

Data’Speak katılım formu:  https://dar.vin/dataspeakform2021

ODTÜ İstatistik Topluluğu Hakkında

ODTÜ İstatistik Topluluğu, 1991 yılında gönüllü öğrencilerin özverili çalışmaları sayesinde hayat bulmuştur.

Temel kuruluş amacı “İstatistik” biliminin önemini, uygulamalarını ve diğer bilim dallarıyla olan ilişkilerini aktarmak olan topluluk, 29 yıldır gerek akademik açıdan gerek sosyal açıdan öğrenciler için önemli bir kaynak olmuştur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin