Uzay Günleri 3

Uzay Günleri

Gebze Teknik Üniversitesi Havacılık ve Uzay Kulübü olarak organize ettiğimiz Uzay Günleri’nin bu yıl 3. defa gerçekleştirmekteyiz. Profesyonel ve amatör astronımları bir araya getiren bu etkinlikte bir birinden keyifli konferanslarlar, panel oturumları gerçekleşecek, fuar alanında astrofotoğraf sergisi gerçekleşip uzay simülasyonları yer alacak, mangal ateşi eşliğinde telekop gözlemi yapılacaktır. Sekötürün önde gelen isimlerini siz değerli katılımcılarımızla bir araya getiren bu etkinliğe Prof. Dr. Talat SAYGAÇ, Zafer EMECAN, Burcu ERGÜL, Kemal Cihat TOPRAKÇI, Hakan KÜLAH, Ozan ÜNSALAN, Merve ERDEM, Murat SANA ve Mustafa AYDIN konuşmacı olarak katılıyor. Panel oturumunda ise kulübümüz üyelerinden Çağla ŞAHİN, Abdullah ARVAS, Mert YALÇINÖZ ‘ün samimi sohbetine dahil olabilirsiniz. Siz uzayseverlerle Uzay Günleri 3’de buluşmak üzere!

TEMA
Her sene ayrı bir takım yıldızı etkinliğin teması olarak seçilir ve etkinlik bu takım yıldızına adanır. Bu sene tema olarak Orion takımyıldızı seçilmiştir.

TARİH
Etkinlik, 2 ve 3 Nisan 2019’da gerçekleştirilecektir. Program 2 Nisan, Salı günü 11:00’da
başlayıp 21:30’da sona erecek ve 3 Nisan, Çarşamba günü 11:00’da başlayıp 17:00’da sona
erecektir.

Etkinlik, Gebze Teknik Üniversitesi, Çayırova Kampüsü’nde gerçekleşecektir. Kampüs girişinden etkinlik alanlarına gerekli yönlendirme yazıları yerleştirilecektir.

Konferanslar ve panel oturumları Gebze Teknik Üniversitesi, İşletme Bölümü, Amfi 1’de gerçekleşecektir.

Fuar alanı, konferans salonunun açıldığı İşletme Bölümü ortak alanda hazırlanacaktır. Fuar alanı içerik olarak “Astrofotoğraf Sergisi”, “VR Standı”, “Uzay Simülasyon Standı” ve “Firma Tanıtım Standları” ‘nı içermektedir.

Etkinliğe katılım ücretsizdir.

http://www.gtuhuk.com

Telekop gözleminden önce düzenlenecek olan mangal için ayrıca bilet satın alınılabilir.

Bilet bilgileri: https://www.biletino.com/event/eventdetail/7126

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here