Uzak Ekip Yönetimi Eğitimi

23 Aralık 2015 – Çarşamba
Biz Cevahir Hotel – Şişli
725 TL+KDV
Rez: 0 (216) 321 62 50

Uzak ekipler ile etkili iş yapmaya çalışan yöneticiler, İK profesyonelleri, saha yöneticileri, ilk kez uzak ekip yönetimi görevi üstlenmiş yöneticiler, yurt içi ve yurt dışı uzak operasyonları yöneten liderler ve bayi operasyonlarında verimliliği arttırmak isteyen profesyoneller için.

Çatışmaları aşmak, bağlanmak, iletişim kurmak, karşılıklı beklentileri anlamak ve ekibi geliştirmek konusunda bir keşif niteliği taşıyan bu eğitimde ayrıca yöneticilerin uzak ekipleri yönetmek ve problem çözmek konusunda karşılaştıkları ilk beş zorluk ve bunların çözümlerini de bulacaksınız.

Bu 8 saatlik program katılımcıların, uzak ekiplerin etkinliğini yeni seviyelere taşımak için gerekli bilgi ve becerilerle donanması konusunda yardımcı olacaktır.

Kısacası uzak takım yönetiyorsanız ya da takımın bir üyesiyseniz, yeni bir iş modeline ihtiyacınız olacak. Bu iş modeliyle ilgili tüm detayları, ne ve nasıl sorularının cevaplarını, işin zorluklarını ve bu zorlukları aşmak için gereken yöntemleri ve araçları bu eğitimde öğrenebilirsiniz.

Kimler Katılmalı?

Uzak ekipler ile etkili iş yapmaya çalışan yöneticiler, İK profesyonelleri, saha yöneticileri, ilk kez uzak ekip yönetimi görevi üstlenmiş yöneticiler, yurt içi ve yurt dışı uzak operasyonları yöneten liderler ve bayi operasyonlarında verimliliği arttırmak isteyen profesyoneller.

Eğitim İçeriği

Uzak Ekip Yönetimini Anlama

Uzak çalışanları yönetmek,
Uzak takım kurulumu ve yönetimi,
Uzaktan çalışma hakkında bilinmesi gerekenler,
Uzak bir yönetici olarak başarıyla çalışmak,
Bölgeler, kültürler ve hatta kıtalar arasında iletişim,

Takım İlişkilerini Oluşturma

Ekibi tanımak,
İletişimi öğrenmek,
Ekip için başarı kriterleri,
Beklentilerin belirlenmesi,
Ekip kurma normları,
Uzak çalışanların ihtiyaçlarını belirlemek,
Yetenek ve kişilik değerlendirmelerinin kullanımı,
Anlama alışkanlıkları,

Etkin ve Verimli Yönetim Sistemi Geliştirmek

Çalışanların eğilimlerini anlamak,
Sezgi kullanmak,
Ekibin potansiyelinin belirlenmesi,
Bazen yüz yüze, bazen uzaktan yönetmek,
Ekip çatışması ile başa çıkmak,
Takım görüşmeleri
Evren Aksoy
Global Pazarlama – Shell

Eğitimini Avusturya Lisesi, Bilkent Üniversitesi İşletme Bölümü ve Londra Middlesex Üniversitesi’nde pazarlama masterı ile tamamlayan Evren Aksoy, iş yaşamına PricewaterhouseCoopers firmasında denetim alanında başlamış ve daha sonra keskin bir dönüşle pazarlama ve satış alanına yönelmiştir. Peppers and Rogers bünyesinde takım şefliği ve proje müdürlüğü kademelerinde görev alıp, 2000’de Shell’de Londra’da göreve başlamıştır. 2 yıl İngiltere ve İskoçya’da Analiz ve Danışmanlık, Stratejik Planlama, e-business gibi farklı alanlarda çalıştıktan sonra Türkiye’ye dönerek Shell Türkiye’de ürün müdürü olarak çalışmaya başlamıştır. Shell & Turcas birleşmesinin ardından 2006-2009 yılları arasında Madeni Yağlar Pazarlama Müdürlüğü, 2009-2011 arasında Shell İtalya Pazarlama Müdürlüğü ve 2011-2013 arasında Shell Güney Afrika Pazarlama Müdürlüğü rollerini üstlenmiştir. Halen ürün uygulamalarından sorumlu Global Pazarlama Müdürü olarak görev yapmaktadır. Profesyonel kariyerinde uzun süre tüketici pazarlaması ile uğraştıktan sonra bayi yönetimi ve B2B Pazarlama alanlarında da uzmanlaşmış, uygulayıcı olarak işin mutfağını öğrendiği bu konularda yönetici olarak da görev almıştır. Son yıllarda ¨içerik ve hikaye¨ konusuna yoğunlaşmış ve pazarlamanın psikolojik köklerine merak sarmıştır.

Profesyonel kariyerinin yanına 2008 yılından beri eğitmenlik ve profesyonel Erickson sertifikalı koçluğu da ekleyen Evren Aksoy eğitimlerinde teorik bilginin yanı sıra başarılar ve ödüllerle dolu profesyonel tecrübesinden çıkardığı dersleri, özellikle de nasıl kampanya batırıldığını, başarılı bir satış takımının nasıl etkisiz hale getirilebileceğini, değerli insanların nasıl kolayca kaybedilebileceğini, kısaca sade başarılarını değil başarısızlıklarını da anlatmaktadır. Pazarlama, Satış ve Liderlik konularında kendi eğitim modüllerini hazırlamış olan Evren Aksoy, son yedi yıldır 70’in üzerinde referans kuruma eğitim vermiş, 700 saat üzerinde koçluk yapmış, kendi düzenlediği ve katıldığı seminerlerle binlerce kişiye ulaşmış hala aktif bir profesyoneldir ve birlikte çalıştığı kişilere işleriyle ilgili bilgi ve yeti artışının yanında sempatik, enerji dolu, sevimli, tutkulu ve çoğu zaman da keyifli tartışmaların olduğu bir kişisel gelişim zamanı vaadetmektedir. Kendisi 41 yaşında, Beşiktaş kongre üyesi, evli ve ikiz kız babasıdır.
• Eğitime katılım bedeli kişi başı 725 TL+KDV olup iki kişi ve üzeri katılımlarda %5, dört kişi ve üzeri katılımlarda %10 indirim uygulanmaktadır.
• Eğitim programı, yayınlanan otelde saat 09:30 ile 17:00 saatleri arasında gerçekleşecektir.
• Katılım için online başvuru formunun doldurulması ve ödeme dekontunun e-posta ile iletilmesi gerekmektedir.
• Eğitim bedelinin eğitim tarihinden 3 iş günü önce MasterClass banka hesabına yatırılması gerekmektedir.
• Eğitim bedeline tüm dökümantasyon, ikramlar ve öğle yemekleri dahildir.
• MasterClass gerekli hallerde programı iptal etme, erteleme, mekanı veya konuşmacıyı değiştirme hakkını saklı tutar.

Çengelköy Mah. Suyolu Çıkmazı Sok. No: 2
Üsküdar İstanbul
information@masterclass.com.tr
0 (216) 321 62 50