Uygulamalı Gelişim Psikolojisi Araştırmaları

TÜBİTAK BİDEB 2237-A Bilimsel Eğitim Etkinliklerini Destekleme Programı
UYGULAMALI GELİŞİM PSİKOLOJİSİ ARAŞTIRMALARI

Değerli katılımcılar,

TÜBİTAK Bilim İnsanı Destek Programları Başkanlığı 2237-A Bilimsel Eğitim Etkinliklerini Destekleme Programı kapsamında düzenlenecek ‘Uygulamalı Gelişim Psikolojisi Araştırmaları’ başlıklı eğitim 25 – 29 Nisan 2022 tarihleri arasında Ege Üniversitesi Psikoloji Bölümünde yüz yüze olarak gerçekleşecektir. Bu eğitim etkinliği kapsamında Türkiye’deki üniversitelerin (devlet veya vakıf) psikoloji bölümlerinde öğrenim gören 3. ve 4. sınıf lisans öğrencilerine; alanında uzman akademisyenler tarafından, gelişim psikolojisi alanındaki kuramsal ve uygulamalı araştırmalar tanıtılacaktır.

Etkinlik TÜBİTAK tarafından desteklenmekte olup, katılımcılardan herhangi bir ücret alınmayacaktır. Katılımcıların yol, konaklama, yemek ve kırtasiye giderleri Tübitak tarafından karşılanacaktır. Katılımcılara etkinlik sonunda sertifika verilecektir. Etkinliğimiz kontenjanla sınırlı olduğundan 10.02.2022 tarihine kadar başvuru yapmanız gerekmektedir. En kısa sürede görüşmek dileğiyle!

Etkinlik Koordinatörü
Prof. Dr. Aysun Doğan

BAŞVURU KOŞULLARI
Önerilen etkinliğe başvuranlar arasından eğitime dahil olacak katılımcıların seçiminde aşağıdaki kriterler dikkate alınacaktır. Etkinliğe toplam 30 katılımcı seçilecektir.

Türkiye’deki bir üniversitenin (devlet veya vakıf) psikoloji lisans programına kayıtlı 3. veya 4. sınıf öğrencisi olmak,

TÜBİTAK-Araştırmacı Bilgi Sistemi (ARBİS) Veri Tabanına kayıtlı olmak,

Dörtlük sisteme göre en az 3.0 genel not ortalamasına sahip olmak,

Daha önce benzer herhangi bir eğitime katılmamış olmak.

Genel not ortalaması aynı olan öğrenciler arasından 4. sınıf olan öğrencilere öncelik verilecektir.

Eğitime farklı üniversitelerden öğrencilerin katılım sağlaması için bir üniversiteden en fazla iki öğrenci kabul edilecektir. Bir üniversiteden ikiden fazla başvuru olması durumunda, akademik not ortalamasına göre seçim yapılacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

fifteen − four =