UYCEP Yaz Kampı

UYCEP Yaz Kampı
UYCEP Yaz Kampı

UYCEP Yaz Kampı programının amacı, öğrencilere akademik, duyuşsal, sosyal beceriye dayalı akademik çalışmalar yapmak ve doğa ile buluşturmaktır. Programa okulöncesi, ilkokul, ortaokul ve lise kademelerinde gerçekleşecektir. UYCEP Yaz Kampı programı içeriğinde; akademik dersler, sosyal etkinlikler, spor faaliyetler, kültürel geziler ve yarışmalar bulunmaktadır.

UYCEP Yaz Kampı programı içeriğinde; akademik dersler, sosyal etkinlikler, spor faaliyetler, kültürel geziler ve yarışmalar bulunmaktadır.

UYCEP Yaz Kampı Programında; Astronomi (Evren Keşfi), Çılgın Bilim, Life Kinetik Akıl Oyunları, Mindfulness atölyesi, Sokrates atölyesi, zeka oyunları ve tasarım, logic, Montessori atölyesi, Pozitif Yaşam becerileri, Doğa/gözlemleri/sera/kaktüs/bahçe incelenmesi ekoloji atölyesi, Tarihi serüven atölyesi, Çocuk bilim teknoloji merkezi atölyeleri, Soru sorma atölyesi/serbest kürsü/eleştirisel düşünme, Metaverse atölyesi, Life kinetik satranç turnuvası münazara, Karekter güçleri eğitimi, Duygu atölyesi, drama atölyesi, Gastronomi atölyesi, Trekking, Kukla ve canlandırma atölyesi, STEM atölyesi, Mucit atölyesi, Robotik kodlama, 3D tasarım ve yapay zeka, Yaz dergi, gazete, bröşürü geliştirme atölyeleri olacağı belirlenmektedir. Derslerimiz alanında uzman akademisyen ve eğitmenler ile akademik derslerimiz, öğrencilerimizin duyuşsal ve bilişsel gelişimleri için deneyler ve keşifler ile öğrenmeleri desteklenerek işlenecektir. Derslerimizden kalan vakitlerde öğrencilerimiz için özenle hazırlanan yarışmalar, sosyal etkinlikler, spor faaliyetleri ve kültürel gezilerle öğrencilerin akranlarıyla iletişimlerini arttırmak üzere de çalışmalar düzenlenecektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

seventeen − 17 =