UYCEP Uluslararası Yetenekli Çocuklar Eğitim Programları Yaz Okulu

Uluslararası Yetenekli Çocuklar Eğitim Programı’nın (UYCEP) yeni bir yaz programında birlikteyiz. Çalışmaya birçok akademisyen başta olmak üzere, üstün yetenekliler eğitimi alanında çalışan bilim uzmanları ve eğitmenler de destek sağlayacaktır. Çocuklarımızın farklı yetenek alanlarına yönelik tasarlanan çalışmaların 31 Ağustos – 05 Eylül 2015 tarihleri arasında Antalya’da gerçekleştirilmesi planlanmaktadır. Üstün yetenekliler eğitimi alanında uzman bir ekibin tasarladığı program içerikleri dünya genelinde uygulanan yaz programlarından derlenerek hazırlanmıştır.

Programda

Akıl Oyunları, Sanal Mahkeme, Tekno IT, Kafa Uğraşısı, Sıradışılık, Move Your Body, Sayıların Gücü, Ben Bilmem Beynim Bilir, Yaratıcı Drama, Yaratıcılık, Doğa ve Evrene Dair, Trax ve Tantrix, Oyna Oyna, Bilim ve Proje, Huzur gibi konularla farklı yetenek alanlarını kapsayıcı dersler işlenecektir.

Program Kapsamında
– Açılış günü “Program içerikleri ve üstün yeteneklilik” konusunda veli ve öğretmen bilgilendirme semineri yapılacaktır.
– Çalışma çerçevesinde öğrencilerin sosyal ihtiyaçları ve öğlen yemekleri de karşılanacaktır.
– Öğrencilere, çalışmalarda ihtiyaç duyacakları kırtasiye malzemeleri, çalışma dosyaları, aktivite kitapçıkları, fasiküller vb araç gereçler verilecektir.
– Veliler, program süresince birçok akademisyen ve alan uzmanı tarafından danışmanlık alabilme fırsatına sahip olacak ve program sonunda öğrencilere katılım belgesi verilecektir.

Detay ve Başvuru Sayfası : http://uycep.com/uluslararasi-yetenekli-cocuklar-egitim-programi-uycep-yaz-programi.html

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin