Üstün Yetenekli Çocuklar Antalya’da Buluşuyor

UYCEP (Uluslararası Yetenekli Çocuklar Eğitim Programları)-Antalya AKEV Üniversitesi işbirliği ile Antalya’nın kalbi Belek’te üstün ve parlak yetenekli çocukları ağırlıyor.

18-23 Kasım tarihleri arasında (5 gece 6 gün) UYCEP ve Antalya AKEV Üniversitesi işbirliği ile Antalya AKEV Üniversitesi’nde konaklamalı olarak düzenlenecek olan “Antalya Kasım Tatili Kampı” programında Üstün Yetenekliler Eğitimi Alanında çalışan akademisyenler başta olmak üzere, üstün bilim uzmanları ve eğitmenlerden oluşan ekip, üstün yetenek ve parlak zihin düzeyindeki öğrencilere yönelik, Tekno IT, Doğa ve Evrene Dair, Fen’in Eğlenceli Dünyası, Sayıların Gücü, Sanatta Yansımalar, Çocukla Felsefe, Yaratıcı Drama ve daha fazlası gibi farklı yetenek alanlarını kapsayıcı dersler verecektir. Dersler dışı zamanlarda sosyal öğrenme ortamları oluşturmak adına antik kent gezisi, at çiftliği gezisi, spor müsabakaları, drone gösterileri gibi etkinlikler planlamıştır.

Program içerikleri, Henderson State Universitesi uygulamaları ve daha önceden UYCEP tarafından organize edilmiş kamp programları da göz önüne alınarak oluşturulmuştur. Üstün yetenekli bireylerle Kütahya, Gaziantep, İstanbul gibi şehirlerde bir araya gelen ekip, ülkemizin farklı şehirlerinden gelecek bu özel çocukları bu kez de Türkiye’nin güzel şehirlerinden biri olan Antalya’da ağırlıyor.

[email protected]

www.uycep.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin