Uran Vakfı Burs

Uran Vakfı Burs

BURS BAŞVURULARINDA İSTENEN BELGELER

Öğrenci Belgesi
Transkript / ÖSYM Sonuç Belgesi
Kimlik Fotokopisi
Burs Talep Dilekçesi (El yazısı ile, telefon ,adres ve e-mail adresi belirtilecek)
İkametgah Belgesi
Vukuatlı Nüfus Kayıt Belgesi

  • 3 Sayfalık fotoğraflı başvuru formları.(tıklayınız)
  • Zorunlu Staj Belgesi (Tıklayınız)

Bu belgelerin tarafımıza posta ile gönderilmesi gerekmektedir.

BURS VERİLEN BÖLÜMLER

İnşaat Mühendisliği
Harita Mühendisliği
Elektrik/Elektronik Mühendisliği
Makine Mühendisliği
Mimarlık
Turizm

NOT: Vakfımızdan burs alan öğrencilerin, aldıkları burs karşılığında, 1 ay süre ile şirketimizde staj yapma zorunlulukları bulunmaktadır.

BAŞVURU ADRESİ:

URAN HOLDİNG A.Ş.
URAN VAKFI
Kayışdağı Cd. Karaman Çiftlik Yolu No:47
E Blok İçerenköy İstanbul/ TÜRKİYE
Tel : +90 216 577 73 73 (PBX)

Uran Holding bünyesindeki Şirketler ve tarihçeleri :

Uran Holding A.Ş. 19/07/1983 tarihinde kurulmuştur. İşletmelerinin gelişimi ve başarısının sürekliliğinin sağlanması için faaliyet alanlarını, iştiraklerinin gelişimini küçük yatırımlarla ve sermaye ile teşvik etmektedir.

Uransan A.Ş. 21/08/1981 tarihinde kurulmuş olup, öncelikle amacı her türlü inşaat montajı ve montaj sözleşmeleri, hammadde-yarı mamul ticareti, üretim konusunda yatırım planları, teknik hizmetler sunmak, yabancı ülkelerde temsilcilikler kurmak, lisansa sahip olmak, tekstil, hazır giyim, gıda sanayi ve madencilik sanayisine kara veya deniz taşımacılığı hizmetleri sunmaktır.

Urantar A.Ş. 1982 yılında kurulmuş olup, Tarım ve Hayvancılık sektöründe hizmet vermektedir.

Uran Mühendislik A.Ş. 1974 tarihinde kurulmuş olup, öncelikle amacı yollar, yapılar, köprüler ve diğer sosyal tesisler inşa etmek, ayrıca üretim, ithalat, ihracat, makine parkı, yurt içi ve yurt dışında yedek parça tedariki, mühendislik, mimarlık, proje taahhüt,uygulama ve denetim alanlarında faaliyet gösterecek yurt içi ve yurt dışı temsilciliklerin kurulmasıdır.

Uran Hazır Beton 04/02/1988 tarihinde kurulmuş olup, öncelikle amacı ithalat, ihracat, yurtiçi ve yurtdışı hazır beton ürünleri üretim ve pazarlama, Yönetim, organizasyon teknolojileri gerçek veya tüzel kişilere, kurum yada şirketlere danışmanlık hizmetleri, mevcut uygulamalarının denetimi ve izlenmesi için her türlü sistem veya teknolojinin pazarlanmasıdır.

Uran Sigorta A.Ş. 01/12/1989 tarihinde kurulmuş olup, öncelikle amacı yangın, nakliyat, kaza, tesisat, makine ve kişisel hayat sigortası kapsamında hizmet verecek bir sigorta şirketinin kurulması için gerekli olan her türlü yetki ve lisansa sahip olmaktır

Uran Turizm A.Ş. 09/10/1987 tarihinde kurulmuş olup, öncelikle amacı yerel ve uluslararası faaliyetleri yürütmek, yerel ve uluslar arası seyahat organizasyonları yapmak, Turizm hediyelik eşyaları kapsamında yatırımlar yaparak satış, ithalat, ihracat yapmak, sergi ve fuarlara katılmaktır

Uran Vakfı, Uran ailesinin ilk başkanı M. İsmet URAN’ın maddi ve manevi katkılarıyla eğitimden sağlığa her türlü sosyal projelere destek olması amacıyla 5 Nisan 1993 tarihinde kurulmuştur.

Uran Otel A.Ş. 20/11/1999 tarihinde kurulmuş olup, birincil amacı, üçüncü şahıslara otel, motel, kamp alanları, Türk hamamı, Termal Oteller, hamamlar, spor alanları, fizyoterapi merkezleri, buz pateni alanları, turizm tesislerinin inşası, satışı, kiralanması hizmetlerinin sunulması. Turizm sektörüne gerçek anlamda hizmet ederek, turizm operatörü gibi faaliyet göstermektir.

URANSAN EURL, 22/04/2004 tarihinde kurulmuş olup, öncelikle amacı inşa, taahhüt, makine kiralama, hazır beton üretim ve ticaretini sağlamaktır. Beton santrali “URAN hazır beton” olarak kurulmuş olup, 2006 yılından itibaren satışları başlamıştır.

Uran Yönetim Hizmetleri 23/05/2003 tarihinde kurulmuş olup, daire ve konutlara her türlü bakım onarım hizmetlerini sunmaktır.

ARAY Dış Ticaret ve Pazarlama A.Ş., inşaat malzemeleri, iş makineleri, spot ürün satışı ve pazarlamasını faaliyetlerini gerçekleştirmek üzere Mayıs 2009’da kurulmuştur. Faaliyette olduğu kısa süre zarfında, yurt dışından pek çok temsilcilik ve distribütörlük almayı başarmıştır.

URANKENT Ticaret Merkezi ve İnşaat A.Ş. 2009 yılında AVM yatırımları için, URANKENT Konut A.Ş. 2010 yılında konut yatırımları için kurulmuştur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.