University4Society Online Girişimcilik Maratonu

University4Society
University4Society

İstanbul Aydın Üniversitesi university4soceity kulübü tarafından düzenlenen alanında uzman mentorler eşliğinde iş fikrinizi geliştirebileceğiniz ve jürisinde Şadi Evren Şeker, Kaan Dönmez, Mustafa Sezgin gibi isimlerin bulunduğu final aşamasında bu iş fikrinizin jüriye sunumunu yapabileceğiniz 26 saat aralıksız sürecek online yarışmaya tüm herkesi bekliyoruz!

YARIŞMA NASIL GERÇEKLEŞECEK?
Yarışmada 10 takım yarışıp her takımda en az 2 kişi en fazla 5 kişi olacak şekilde kurulan takımlarda 12 Mart cuma akşamı tanışma etkinliğimizde başvuran tüm katılımcılarımızın birbiriyle tanışıp fikirlerini sunabilecekleri ve takımını kurmak için başvuranlar arasında fikri olmayan yazılımcı veya tasarımcı arkadaşlarla takımını kurup 13 Mart Cumartesi sabah 9′ a kadar fikirlerini büyük oranda tamamlamış olarak mentörlerle görüşüp onların desteklerini alıp o günün akşamında Şadi Evren Şeker, Kaan Dönmez, Mustafa Sezgin’in de aralarında bulunduğu 5 kişilik juri ekibine fikirlerini sunup dereceye girmek için yarışacaklar!

KİMLER KATILABİLİR ?
Yarışmaya, yazılımcı, tasarımcı, veya bunların hiçbiri değil, sadece fikrim var ya da var olan bir fikri çok iyi geliştiririm diyen herkese açık olup dereceye giren ilk üç takıma para ödülü verilecek, fikirleri hızlandırmaya alınacak.
1. Takım 2000 tl
2.Takım 1000 tl
3.Takım 500 tl

NASIL KATILIRIM?
yarışmaya takımınızla da bireysel de katılabilirsiniz! Yarışma öncesinde oluşturduğumuz ortamlarda tanışacağınız diğer katılımcılar ile kuracağınız takımla ortak fikrinizi geliştirip dereceye girebilirsiniz!
KATILIM FORMU : https://u4s.at/kayit.php?event=106

İnstagram sayfamızda detaylı bilgiye ulaşabilir https://www.instagram.com/uni4society.iau/ aklınıza takılan sorularınız için:[email protected] üzerinden mail atabilirsiniz

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin