Üniversite Öğrencileri İçin Yaşama Sanatı Proje Yarışması

Gençler için iyilik Derneği
Yaşama Sanatı Proje Yarışması

Merhaba,
1 Yıl önce kurulan ve ilk yapılan yarışmanın ardından bu sene ikincisini düzenleyeceğimiz “Yaşama Sanatı Proje Yarışması” ile öğrencilerin hayalleri için bir fırsat olmak istiyoruz. Geleceğimin Sorumluluğunu Alıyorum-Yaşama Sanatı Proje Yarışmamız tüm üniversite öğrencileri içindir. (Ön Lisans, Lisans, Yüksek Lisans, Doktora, Açık Öğretim fark etmeksizin) Başvurular 30 Nisan’a kadar kabul edilecektir. Para ödüllerinin yanı sıra öğrencilerle bağımızı koparmıyoruz ve onlara ek eğitimler, mentorluklar, fırsatlar yaratmaya çalışıyoruz. Proje yarışmamızda herhangi bir konu sınırlandırması bulunmuyor. Her öğrenci hayalindeki proje ile katılabilir. Bu projeler teorik veya pratiğe dökülmüş projeler olabilir. Ödül törenimiz İstanbul’da düzenlenecektir ve finale kalan yarışmacıların geliş gidiş bilet ücretleri tarafımızdan karşılanacaktır. Topluluk üyelerinize bu mesajımı iletir ve ekte sunacağım afişi yollayabilirseniz, topluluk bünyenizde bulunan arkadaşlarınız da detaylar hakkında bilgi sahibi olabilir, hayallerini gerçekleştirmek için harekete geçebilir. Şimdiden Başarılar 🙂

Projelerinizi ekte bulunan başvuru formuyla beraber info@genclericiniyilik.com mail adresine iletmeniz gerekiyor. Projeniz tarafımıza iletildikten sonra kıymetli jüri üyelerimizce değerlendirilecektir. Projelerini gönderen öğrencilerle online Zoom toplantısı düzenlenecek ve burada finalistler duyurulacaktır. Değerlendirmenin ardından finale kalan projelerle Mayıs ayında İstanbul Medipol Üniversitesinde yapılacak olan ödül töreninde bir araya geleceğiz. Dereceler burada açıklanacaktır. Finale kalmasalar da dileyen öğrenciler törenimize katılabilirler. Sizlerin çalışmalarını bekliyoruz.

Amacımız, üreten gençleri desteklemek ve projelerinizde yalnız olmadığınızı her zaman yanınızda olduğumuzu sizlere ve tüm gençlere duyurmak. Umudumuz gençler, umut oldukça yaşamak daha güzel !
Kariyerinde bir fırsat yaratmak isteyenler lütfen bu yarışmaya başvursun. Biz sizlerin yanındayız.

Saygı ve sevgilerimizle…

Gelişmelerden haberdar olmak için bizi takip etmeyi unutmayın.
www.genclericiniyilik.com
info@genclericiniyilik.com
https://www.instagram.com/genclericiniyilik

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

fifteen + twelve =