UNIQ İSTANBUL YAZ BİLİM OKULU

UNIQ İSTANBUL YAZ BİLİM OKULU

12 HAZİRAN-14 TEMMUZ TARİHLERİ ARASINDA

SİZİNLE BULUŞUYOR!

UNIQ İstanbul, çocuklar için bu yaz yine farklı ve eğlence dolu!
Çocuğunuzun içindeki gizli mucit ve bilim insanını çıkarmanın en iyi yolu UNIQ İstanbul Yaz Bilim Okulu’ndan geçiyor. Hayal gücü, pratik  ile, eğlenmek öğrenmekle birleşiyor!  Çünkü biliyoruz ki bilim her şeyin içinde ve aslında çok eğlenceli. 12 Haziran-14 Temmuz tarihleri arasında hafta içi her gün 10:00-16:00 saatleri arasında, 7-11 yaş grubuna yönelik olarak düzenlenen Yaz Bilim Okulu’na haftalık ve aylık kayıt imkanı mümkün!

İstanbul’un yeni nesil kültür-sanat ve yaşam merkezi UNIQ İstanbul, çevre dostu özellikleri, ekolojik mimari yaklaşımı ve çocuklar için güvenli alanlara sahip olması ile yaz etkinlikleri için ideal bir ortam sunuyor.

Eğlen Bilim – Bilim Etkinlikleri!
Yaz Bilim Okulu’nda Eğlen Bilim’in birbirinden ilginç onlarca bilim etkinlikleri, eğitsel oyun ve gösterileri yer alıyor. İster Temel Bilimler, ister Arkeoloji, ister Elektronik, isterseniz Model Uçak!… Programda Model Uçak, Arkeoloji, Elektronik, Temel Bilimler, Sihirli Kimya Karışımları, Enerji ve İklim, Astronomi, Roket atölyeleri gibi birçok bilim atölyesi yer alıyor!

Xtrem Adventures İstanbul ile Doğa Etkinlikleri!

Maslak UNIQ İstanbul’da 8000 metrekare ormanlık alanda kurulan Xtrem Adventures İstanbul ile çocuklar birbirinden renkli doğa etkinliklerine katılıyor, macera, heyecan ve eğlence ile buluşuyor!

Sanat Etkinlikleri!

Yaz Bilim Okulu’nda tercihe göre Sanat Atölyelerine ek olarak katılmak mümkün.

Öğrenciler serbest zamanlarında sinema salonu, oyun alanı ve atölye sınıfını kullanıyor. Etkinliklerin sonunda bir de öğrencilere katılım sertifikası veriliyor!

Kayıt İçin İrtibat:  Tel: 0554 888 8913 / bilimokulu@eglenbilim.com.tr  / www.eglenbilim.com.tr

UNI Q İSTANBUL KÜLTÜR, SANAT VE YAŞAM MERKEZİ

Adres: Huzur Mah. Maslak Ayazağa Cad. No:4 Sarıyer/ İstanbul