Uluslararası Yarışmada Bir Türk Oyunu: Ephesus

Türk Oyunu
Türk Oyunu: Ephesus

Oyun geliştirme dünyasının farklı kategorilerde yarıştığı The Game Development World
Championship yarışmasının bu haftaki “Hayranların Favorisi” kategorisinde Türk geliştiricilerinin yayınladığı “Ephesus” aday gösterildi. Ephesus’un büyük finale doğru attığı adımlarda şimdi sizlerin oylarına ihtiyacı var.

Oyun geliştirme dünyasının şampiyonası GDWC’de yılın oyunu adaylığına gittikleri yolda
Ephesus’u siz de buraya tıklayarak üye olmaya gereksinim duymadan “Vote” butonuna
tıklayarak destekleyebilir ve yılın favori oyununun bir Türk oyunu olmasına katkı
sağlayabilirsiniz.

Efes Antik Kenti Ephesus ile Hayat Buluyor
Ephesus oyunculara milattan önce 100 yılında Efes’te Antik Roma’nın en gösterişli zamanlarını deneyimleme fırsatı sunuyor. Bu açık dünyada hikaye görev dizileriyle desteklenirken kaynak toplayarak üretim yapma, yapılar inşa etme, ticaret yapma şansı sunarken gladyatör yetiştirmede ustalaşarak ihtişamınızı tüm diyara gösterebilirsiniz. Aksiyon, macera, rol yapma ve hayatta kalmanın harmanlandığı Ephesus çok yakında Steam platformunda oyun dünyası ile buluşacak. Oyunla ilgili son haberleri almak için Steam sayfasından Ephesus’u istek listesine ekleyebilir ve internet sitesini takip edebilirsiniz.

Uluslararası Pazarda Yeni Bir Türk Oyun Stüdyosu: The Pack Studios
İzmir temelli The Pack Studios yıllardır oyun geliştiren ve büyük oyun tutkunu olan 7 kişiden oluşuyor. Oyunu geliştirme süreçlerinde Roma İmparatorluğu’nun şehir planlaması ve göz kamaştırıcı mimarisini incelemek için Efes’in tarihini derinlemesine incelediklerini ve bu ruhu yerinde tatmak için Efes’e turlar düzenlediklerini belirtiyorlar. Hedefleri Efes’i bir Roma vatandaşı gibi oyunculara deneyimletmek olan ekibin bir de oyunculara verdikleri en büyük söz ise oyunu tüm tutku ve özveriyle geliştirecek oluşları.

Presskit: https://thepackstudios.com/press-kit/
Oylama sayfası: https://thegdwc.com/pages/game.php?game_guid=0dd29573-7c61-4a98-87b7-dfa5da24ff47
Steam sayfası: https://store.steampowered.com/app/1586150/Ephesus/
İnternet sitesi: https://thepackstudios.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin