Uluslararası Temel Eğitim Kongresi ve Ulusal Sınıf Öğretmenliği Çalıştayı

Sınıf Öğretmenliği

Uluslararası Temel Eğitim Kongresi ve Ulusal Sınıf Öğretmenliği Çalıştayı, ulusal ve uluslararası 6 üniversite işbirliği ile Muğla Bodrumda yapılacaktır. Kongre 5 gün yapılmak üzere planlanmıştır. Program ve otelin uygunluğuna göre 6 güne çıkartmayı planlamaktayız.

Değerli bilim insanları, araştırmacılar, öğretmenler ve geleceğimiz ülkemizin aydınlık yarınları lisans ve lisans üstü öğrencileri bu açıklamayı Mayis 2018 de yapacaktık ama büyük organizasyonların iyi planlanması gerekmektedir bu nedenle arkadaşlarımız çok çalıştılar. Var olan kongre konseptinin zenginleştirilmesi gerekirse farklılaştırılması üzerine birçok fikirler tartışıldı ve yeni fikirler oluştu.

1. Öncelikle kongreler bilim şenliği niteliğine sahip olmalıdır bu nedenle temel egitim konularını içeren güncel çok değerli 16 tane panel 30 tane çalıştay gerçekleştirilecektir. Tabiki ulusal ve uluslararası düzeyde bilgeliklerinden feyz alınan çok değerli bilim insanları çağrılı konuşmacı olarak katılacaktır. Bu isimleri acikladigimizda sizlerde de bize hak vereceksiniz. Akademik katkısı üst düzeyde olan bir kongre yapacağız.

2. Kongreler sosyal etkileşimin ve kültürlenmenin en yüksek olduğu ortamlar olmalıdır. Konferans, Panel, çalıştay ve bildiri sunum oturumlarının dışında sosyal faliyetlerin etkin ve ıletişim odaklı olmalıdır. Bu nedenle kongrenin yapılacağı otelde ve otel dışında birçok sosyal ve sportif etkinlikler olacaktır. Takımınızı kurun gelin sloganımız size bazı ip uçları versin. Biz kupaları hazırlıyoruz.

3. Kongreler ruhun gıdası olan sanat faaliyetleriyle zenginlestirilmelidir. Bu nedenle sizlerinde stres atacağı konserlerimiz olacak. Tabiki bunlarda da büyük suprizlerimiz olacak.

4. Kongre otelde yapmaya karar verilmişse katılımcıların memnuniyeti de ön planda tutulmalıdır bu nedenle otel hizmetleri üst düzeyde olmalıdır. Kongreye katılan değerli misafirlerimiz aynı zamanda otel müşterisidir bu nedenle otel tarafından üst düzeyde ilgiyle karşılaşacaksınız. Otel oda fiyatina ultra herşey dahil anlaşması yaptık. Bu anlaşmayı 2018 Mayıs ayında Türk Lirası üzerinden yaptığımız için fiyatlar güncel artışlardan etkilenmeyecektir.

5. Kongreler dostlukların arttığı küslüklerin bittiği ortamlar olmalıdır. Biz Temel Eğitim camiasında mutluluğun ve huzurun daimi olmasını amaç edindik.

Değerli bilim sevdalıları kongre ve çalıştay sürecinden haberdar olmak için utek2019.com adresinden bilgilendirme amaçlı kayıt yaptırabilirsiniz. Kongre sayfamızın içeriği eksiksiz olarak bitirildiğinde gerekli alanların tamamı aktif duruma dönüştürüleçektir. Siz değerli bilim sevdalılarına bilgi verilecektir. Kongrede birçok yeni uygulamalar olacak bizi takip edin.

23 -27 Ekim 2019

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin