Uluslararası Sosyal Bilimler Konferansı – ICOSS Kapadokya

Sosyal Bilimler
Sosyal Bilimler Konferansı

Uluslararası Sosyal Bilimler Konferansı – ICOSS Kapadokya
Dil Bilimi, Edebiyat, Coğrafya, Arkeoloji, Tarih ve Eğitim Bilimleri

16 – 20 Nisan 2018, Ürgüp, Nevşehir, TÜRKİYE

CES Scientific Group tarafından 16 – 20 Nisan 2018 tarihleri arasında Ürgüp Turgut Özal Kongre Merkezinde düzenlenecek olan Uluslararası Sosyal Bilimler Konferansı – ICOSS Kapadokya’yı sizlere ilan etmekten mutluluk duyarız. ICOSS Kapadokya Konferansı, tüm Dünya’dan farklı üniversite, kurum ve kuruluşlardan bilim insanlarının, araştırmacıların, öğrencilerin Sosyal Bilimler alanlarındaki araştırmalarını sunacaklarını bilimsel bir forum olacaktır. Bildiri sunumları Türkçe ve İngilizce yapılabilecektir.

ICOSS Kapadokya Konferansı, katılımcıların fikir ve araştırmalarını yüz yüze tartışabilmeleri, yeni araştırmalar için iş birlikleri geliştirmeleri ve gelecekteki projeler için küresel ve/veya yerel partnerler bulabilmeleri için fırsatlar sunmaktadır. Değerli çalışmalarınızı paylaşmak üzere ICOSS Kapadokya Sosyal Bilimler Konferansımıza katılacağınızı umut ediyoruz. Sizleri ülkemizin doğa harikası olan Kapadokya’da alanında ilk kez düzenlenecek olan Uluslararası Sosyal Bilimler Konferansımızda (ICOSS) ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Konular
ICOSS Kapadokya – Sosyal Bilimler Konferansı öncelikle Dil Bilimi, Edebiyat, Coğrafya, Tarih, Arkeoloji ve Eğitim Bilimleri alanları olmak üzere geniş bir yelpazede bilimsel araştırmaların sunulacağı uluslararası ve disiplinlerarası bir bilimsel toplantıdır. ICOSS Kapadokya konuları, aşağıdaki bilimsel alanlardan oluşmaktadır;

1. Dil Bilimi

2. Edebiyat

3. Coğrafya

4. Tarih

5. Arkeoloji

6. Antropoloji

7. Davranış Bilimleri

8. Eğitim Bilimleri

9. Kırsal Kalkınma ve Turizm

10. Psikoloji

11. Felsefe

12. Sanat Tarihi

13. Siyaset Bilimi

14. Sosyoloji

Takvim
Özet Gönderimi için Son Tarih 1 Mart 2018
Kayıt için Son Tarih 15 Mart 2018
Tam Metin Gönderimi için Son Tarih 30 Mart 2018
ICOSS – Kapadokya Tarihi 16 – 20 Nisan 2018

http://www.socialconference.org/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin