Uluslararası Sivil Çevre, Jeoloji ve Maden Mühendisliği Konferansı

Uluslararası Sivil Çevre, Jeoloji ve Maden Mühendisliği Konferansının (ICOCEM-Trabzon) dört baskısını duyurmaktan gurur duyuyoruz. içinde Hilton Hotel Trabzon tarafından 5 yıldızlı Double Tree 20 ve 22 Nisan 2019 konferans Nevşehir Hacı Bektaş Veli Üniversitesi ve Giresun Üniversitesinde Çevre Mühendisliği Bölümü tarafından organize edilecektir. ICOCEM’in resmi sunum dili İngilizce veya Türkçe’dir. Özetler microsoft word dosyasında İngilizce olarak yazılmalıdır. Tam Metinler microsoft word dosyasında İngilizce veya Türkçe olarak yazılabilir.Katılımcılar bu konferans için ücret karşılığında en fazla iki makale gönderebilirler. 15 Nisan 2019’da Konferans Devam Eden E-Kitap olarak yayınlanacaktır. Seçilen tam yazılar, 4. ICOCEM Konferansı’nı destekleyen dergilerde yayınlanacaktır. 4. ICOCEM konferansı, dünyanın dört bir yanındaki üniversiteler, teknoloji uzmanları, girişimciler ve politika yapıcılardan bilim adamları, akademisyenler, mühendisler ve öğrenciler için Mimarlık, İnşaat, Çevre, Jeoloji ve Maden Mühendisliği alanlarında yürütülen güncel araştırmaları sunmayı amaçlamaktadır. Böylece, 4. ICOCEM – Trabzon 2019, delegelerin yüz yüze yeni fikirleri ve uygulama deneyimlerini paylaşma, iş ve araştırma ilişkileri kurma ve gelecekteki işbirliği için küresel ortaklar bulma fırsatları yaratmaktadır. Yeni içgörülerimizle ICOCEM – Trabzon 2019’da bize katılabileceğinizi umuyoruz. Sizi Türkiye’de büyüleyici bir doğa harikası olan Trabzon şehrine davet etmeyi dört gözle bekliyoruz.

4. ICOCEM – Trabzon 2019 Konferansı’nın, Karadeniz’in kalbinde mimarlık, sivil, çevresel, jeoloji ve madencilik mühendisliğinin gelişimine katkıda bulunmak amacıyla değişimin teşvik edilmesi için meslektaşların en büyük etkinliği olacağını umuyoruz.

Başlıklar
4. ICOCEM konferansı , teknolojik gelişmelerin ve bilimsel araştırma sonuçlarının geniş bir yelpazede sunulması için Sivil, Çevresel, Jeoloji ve Madencilik Mühendisliği üzerine odaklanan, disiplinlerarası bir bilimsel forumdur . Bu nedenle, ICOCEM – Trabzon 2019 aşağıdaki ilgi alanlarında en yeni araştırma makalelerini talep etmektedir:

1. Hava Kirliliği ve Kontrolü
2. Jeoloji, Jeofizik ve Madencilik
3. Katı Atık Yönetimi
4. Su Arıtma Teknolojileri
5. Atıksu Arıtma Teknolojileri
6. Su ve Toprak Kirliliği
7. Nehir Havzası Yönetimi
8. Gürültü Kirliliği ve Kontrolü
9. Yapı Malzemeleri
10. İnşaat Yönetimi
11. İnşaat Teknolojileri
12. Oluşturma Ortamı için Dijital Yöntemler
13. Geoteknik Mühendisliği
14. Hidrolik Mühendisliği
15. Yapısal Mühendislik
16. Yapısal Mekaniği
17. Ulaştırma Mühendisliği
18. Mühendislik Ekonomisi
19. Mühendislik Hukuku, Politika ve Politika
20. Mühendislik Eğitimi
21. Yeşil Binalar
22. Ekoloji, Biyoloji
23. Hidrobiyoloji
24. İklim Değişikliği
25. Mimari Restorasyon
26. Şehir ve Bölge Planlama
27. Rekreasyon, Parklar ve Çevre
28. Yenilenebilir Enerji Kaynakları
29. Çevresel Etki Analizi
30. Eko-Turizm

http://www.icocem.org

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin