Uluslararası Lojistik Eğitim Kampı

HAYALLERİNİZ İÇİN HAREKETE GEÇİN 2-7 ARALIK          

Geride bıraktığımız 2012-2013 döneminde 20 Seminer,  16 Teknik gezi, 15 interaktif çalışma grubu ve başka pek çok etkinlikle birlikte toplamda 78 etkinlik gerçekleştirerek,  tam 100 konuşmacı ağırlayan ve 9000 katılımcının kariyerlerine ve gelişimlerine katkı sağlayan Türkiye’nin “En Aktif  İş ve Kariyer Kulübü” Kalite ve Verimlilik Kulübü’nün geleneksel etkinliği Uluslararası Lojistik Eğitim Kampı bu sene 9. kez düzenleniyor.

2012 yılında lojistik sektörünün önde gelen isimlerinin ve 500 kişi arasından seçilen 100 Türk 50 Yabancı olmak üzere 150 kişinin katıldığı Lojistik Eğitim Kampı, sektörün önde gelen firmalarından intra lojistikte dünya lideri Alman firması STILL GmBH, MARS Lojistik ve Turkish Cargo’nun desteği ile hazırlandı.3 farklı konseptle  toplam 11 seminer ve 11 konuşmacının olduğu etkinlikte katılımcılar aynı zamanda  MNG Airlines,  Maersk Line,  DHL, Ekol Lojistik ve Gökbora Lojistik gibi sektörün lider firmalarına yapılan 5 farklı teknik gezide lojistik sektörünü uygulamalı olarak görme şansı yakaladılar.

 

Geçen seneki katılımcılar sabahları teoride edindikleri bilgileri çalışma gruplarında pratikte görebilme, gerçek bir lojistik tesisinde yapılan yapılan gerçek operasyonları detaylı olarak görme, tanıma fırsatı buldular. Lojistik sektörünün trendlerini en yetkili ağızlarından öğrenme şansını yakaladılar. Sadece ulusal değil uluslararası pazardaki gelişmelerden haberdar oldular. Kendi sektörlerinde okuyan Avrupa’nın birçok yerinden gelen öğrencilerle tanışarak sektörün geleceği parlak kişileri ile network kurma şansı buldular ve profesyonel çevrelerini geliştirdiler.

3 gün seminer 1 gün teknik gezi şeklinde gerçekleşecek ve bu sene %100 İngilizce oturumların olacağı Uluslararası Lojistik Eğitim Kampı’nın, toplamda 6 oturum ve 3 panel şeklinde olması hedefleniyor. Oturumları, çalışma gruplarıyla destekleyerek, katılımcıların daha interaktif biçimde eğitimlere katılmaları ve oturumların desteklenmesi hedeflenmekte. Adından da anlaşılacağı gibi eğitimin en ön planda olacağı ve tam anlamıyla eğitim kampı havasında geçecek organizasyonda sektörün en önemli isimleri eğitmen ve konuşmacı olarak katılacaktır. Geçtiğimiz sene 60’ı yabancı olmak üzere 150 katılımcısı olan Uluslararası Lojistik Eğitim Kampı, 2013 yılında 100’ü yabancı olmak üzere 150 katılımcıyı hedefliyor.

Önceki senelerde 500’ün üstünde başvuru alan Uluslararası Lojistik Eğitim Kampı, katılımcılarını danışmanlık firmasının titizlikle tüm başvuruları inceleyip, karar vermesiyle belirliyor. Sizde bu seneki şanslı 150 kişiden biri olmak istiyorsanız…

 

https://www.facebook.com/lojistikegitimkampi

https://www.facebook.com/logisticstrainingcamp

ve https://twitter.com/logisticscamp13 adreslerinden bizi takip edin. Detaylı içeriğimizden, gelişmelerden ve başvuru tarihlerinden haberdar olabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin