Uluslararası İşletme Ekonomi ve Sosyal Bilimler Kongresi

Sosyal Bilimler
Sosyal Bilimler

Uluslararası İşletme Ekonomi ve Sosyal Bilimler Kongresi

Değerli Bilim İnsanı,

Sizi 23-24 Ocak 2018 tarihlerinde Girişimcilik, Yönetim ve Strateji Araştırmaları Derneği’nin (GİYSAD) ev sahipliğinde ve Anadolu Yönetim Topluluğu tarafından mukaddes şehir Mekke’de düzenlenecek olan Uluslararası İşletme, Ekonomi ve Sosyal Bilimler Kongresi’ne davet etmekten onur duyuyoruz.

Bölgesel işbirliklerinin çeşitli boyutlarıyla artırılması gerektiğine olan inancımızla Anadolu Yönetim Topluluğu olarak Uluslararası İşletme, Ekonomi ve Sosyal Bilimler Kongresi’ni düzenlemeye karar vermiş bulunmaktayız. Uluslararası İşletme, Ekonomi ve Sosyal Bilimler Kongresi, gönül bağımızın bulunduğu farklı coğrafyalardan bilim insanlarının bir araya gelerek etkileşimlerinin artırılması, ortak inanç temelinde kültürel ve bölgesel konuların tartışılması ve geniş ölçekli bilimsel araştırmalar için işbirliği zeminin oluşturulması misyonuyla akademisyenler için alışılmışın dışında bir deneyim ve eşsiz imkânlar sunmaktadır.

Antropoloji, Arkeoloji, Beşeri Bilimler, Coğrafya, Dil, Edebiyat, Eğitim Bilimleri, Ekonomi, Felsefe, Finans, Gazetecilik ve Medya, Girişimcilik, Halkla İlişkiler, Hukuk, İktisat, İlahiyat, İletişim, İşletme, Kamu Yönetimi, Maliye, Psikoloji, Sanat Tarihi, Siyasal Bilimler, Sosyal Hizmetler, Sosyoloji, Tarih, Turizm, Uluslararası İlişkiler ve sosyal bilimlerin diğer konularında hazırlanan bildiriler kabul edilecektir.

Kongrenin yanı sıra Mekke ve Medine’de yer alan kutsal mekânları ziyaret etmek isteyenler için tecrübeli rehberler eşliğinde umre ziyaretleri gerçekleştirilecektir.

Farklı ülkelerde bilim insanlarının katılımı ile İslam coğrafyasının kalbi olan Mekke’de düzenlenecek olan Uluslararası İşletme, Ekonomi ve Sosyal Bilimler Kongresi’ne katılımınızı ve desteklerinizi görmekten mutluluk duyacağız.

Saygılarımla,
Doç. Dr. Kubilay ÖZYER/Kongre Dönem Başkanı

KONULAR
Antropoloji,
Arkeoloji,
Beşeri Bilimler,
Coğrafya,
Dil,
Edebiyat,
Eğitim Bilimleri,
Ekonomi,
Felsefe,
Finans,
Gazetecilik ve Medya,
Girişimcilik,
Halkla İlişkiler,
Hukuk,
İktisat,
İlahiyat,
İletişim,
İşletme,
Kamu Yönetimi,
Maliye,
Psikoloji,
Sanat Tarihi,
Siyasal Bilimler,
Sosyal Hizmetler,
Sosyoloji,
Tarih,
Turizm,
Uluslararası İlişkiler ve sosyal bilimlerin diğer konuları

Önemli Tarihler
Tam Bildiri Son Gönderim Tarihi 15 Aralık 2017
Kabul Edilen Bildirilerin İlanı 31 Aralık 2017
Kongre Tarihi 23-24 Ocak 2018
Kongre Yeri Retaj Al Rayyan Hotel Mekke / Suudi Arabistan

http://www.ibesco.org/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin