Uluslararası Eğitim ve Değerler Sempozyumu

Uluslararası Eğitim ve Değerler Sempozyumu

Çok Kıymetli Bilim İnsanları,

05-08 Ekim 2017 tarihinde Mersin Üniversitesi, Türk Tarih Kurumu Başkanlığı ve Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü işbirliği ile International Journal of Eurasia Social Sciences (IJOESS) www.ijoess.com ve International Journal Of Education Technology and Scientific Researches (IJETSAR) www.ijetsar.com ev sahipliğinde düzenlenecek olan International Symposium of Education and Values www.isoeva.com (Uluslararası Eğitim ve Değerler Sempozyumu)’a sizleri davet etmekten onur ve mutluluk duyarız.
İçinde bulunduğumuz süreçte dünyada ve özellikle coğrafyamızda yaşanan olaylar eğitimin özellikle de değerler eğitiminin önemini ortaya koymaktadır. Bu bağlamda, başta Türkiye’deki bilim insanları olmak üzere coğrafya havzamızdaki ülkelerden de akademisyen ve araştırmacıların katılımı ile nitelikli çalışmaların paylaşılacağı ve interdisipliner aktivitelerin gerçekleşeceği bir ortamda sizleri değerli çalışmalarınızla ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Sempozyumumuzda sözlü bildiri ve poster sunumlarının yanında gelecek nesillerimizi daha nitelikli ve bilinçli hale getirmek için emek veren kıymetli öğretmenlerimizin “eğitimde iyi örnekler” sunumlarına da yer verilecektir.
International Symposium of Education and Values’ta (ISOEVA) kabul edilen bildiriler bildiri kitapçığında/web sayfasında yayınlanacaktır. Tam metinler hakem incelemelerinden sonra elektronik/basılı kitap olarak yayınlanacaktır.

Eğitimin her alanından değerli bilim insanları ile 4 gün boyunca güzel kazanımlar elde etmek dileğiyle…

www.isoeva.com
Düzenleme Kurulu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin