Uluslararası Eğitim Bilimleri Öğrenci Konferansı “Modern Eğitim, Aydınlık Gelecek”

Eğitim Bilimleri
Öğrenci Konferansı

Sevgili Eğitim Bilimciler,

MEF ve Boğaziçi eğitim fakültelerinde öğrenim gören lisans ve lisansüstü öğrencileri olarak sizleri 28-29 Mart 2020 tarihlerinde lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencilerinin bildiri ve posterlerini sunacağı MEF Üniversitesi Uluslararası Eğitim Bilimleri Öğrenci Konferansına davet ediyoruz.

Konferansımız, eğitim bilimleri alanında çalışan lisans ve lisansüstü öğrencileri tarafından düzenlenmektedir. “Modern Eğitim, Aydınlık Gelecek” teması ile MEF Üniversitesi’nden ve diğer üniversitelerden gönüllü öğrenciler olarak konferansı düzenlemenin heyecanını yaşamaktayız. Konferansta bildiri ve poster sunumları ile beraber konu bakımından zengin atölyelere, nitelikli panellere ve seminerlere yer verilecektir.

MEF Üniversitesi Uluslararası Eğitim Bilimleri Öğrenci Konferansı’nın (MUEBK-2020) amacı eğitim bilimlerinin her alanından lisans ve lisansüstü öğrencilerini bir araya getirip bilimsel çalışmalarını paylaşmalarına olanak sağlamaktır. Diğer bir önemli amacı ise farklı deneyimlere sahip öğrencilerin birbiriyle tanışmaları ve bu vesile ile yeni dostlukların ve işbirliklerinin geliştirilmesine katkıda bulunmaktır.

Eğitim Fakültesi bünyesinde öğrenim gören lisans, yüksek lisans ve doktora öğrencileri olarak araştırmalarınızı gelecekte meslektaş olacağınız eğitim bilimci adaylarıyla paylaşmak ve onlarla tanışmak isteyeceğinizi düşünüyoruz. Konferansta çalışmalarınızı paylaşmak isterseniz bildiri gönderimi menüsünü kullanarak bildiri ve posterlerinizi bize gönderebilirsiniz.

Sizleri aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

MEFEDUCON Düzenleme Kurulu

BİLDİRİ KONULARI
Bildiri/poster konuları aşağıdaki bölüm ve ona bağlı olan anabilim dalları ve programları alanında sunulacaktır:

Beden Eğitimi ve Spor Bölümü
Bilgisayar ve Öğretim Teknolojileri Eğitim bölümü
Eğitim Bilimleri Bölümü
Güzel Sanatlar Eğitim Bölümü
Matematik ve Fen Bilimleri Eğitimi Bölümü
Özel Eğitim Bölümü
Sosyal Bilimler ve Türkçe Eğitimi Bölümü
Temel Eğitim Bölümü
Yabancı Diller Eğitimi Bölümü

ÖNEMLİ TARİHLER
Bildiri Özetlerinin Gönderilmesi İçin Son Tarih: 10 Mart 2020
Konferans Son Kayıt Tarihi: 15 Mart 2020
Konferans Programının Açıklanması: 20 Mart 2020
Konferans Süreci: 28-29 Mart 2020

www.mefeducon.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin