Uluslararası Dijital Pazarlama Deneyimi

Uluslararası Dijital Pazarlama Deneyimi

Uluslararası dijital pazarlama etkinliği deneyimi yaşamak için yurtdışına gitmenize gerek yok. Dünyaca ünlü konferanslarda konuşmuş, endüstri liderleriyle her yıl Digitalzone’da buluşuyoruz. 2018 yılında etkinliğimizde prestijli sponsorlarımızın desteğiyle, 10’un üzerinde yabancı konuşmacıyı ve 700’den fazla üst düzey dijital pazarlama uzmanını Radisson Blu Hotel Şişli’de 2 gün boyunca bir araya getireceğiz.

BENZERSİZ KONUŞMACILAR
Dünyaca ünlü markalarla çalışmış lider danışmanlar, bilgi ve deneyimlerini konferanslarımızda paylaşıyor.

NETWORK FIRSATLARI
Digitalzone altıncı yılında, Avrupa’nın seçkin firmalarında çalışan dijital pazarlama profesyonellerini de katılımcı olarak ağırlıyor.

SORU-CEVAPLAR
Her oturumun sonunda 15 dakika boyunca konuşmacılarımız katılımcılarımızdan gelen soruları yanıtlayacak.

Digitalzone, dijital pazarlama danışmanlığı şirketi olan Zeo Agency tarafından düzenleniyor. İlk olarak 2013 yılında Lütfi Kırdar Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda 200 kişinin katılımıyla, SEOzone adı altında düzenlendi. Hemen ardından 2014 yılında da SEOzone ismiyle devam eden konferans, Radisson Blu’da 400 kişilik bir katılımla kitlesini genişletti. 2015 yılında ise SEOzone ve Contentzone konferanslarıyla, 3 güne çıkarak yirminin üzerinde yabancı konuşmacıyı ve 600’ün üzerinde katılımcıyı ağırladı. 2016 yılında ise, Avrupa’nın farklı ülkelerinden gelen dijital pazarlama danışmanlarının da katılımıyla Radisson Blu Şişli’de 800’ün üzerinde bir katılım gerçekleşen konferans, geçtiğimiz yıl Hilton Bomonti Hotel’de birbirinden değerli konuşmacıları ve katılımcıları iki gün boyunca bir araya getirdi.

https://zeo.org/digitalzone/

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.