Uluslararası Biyomedikal Bilim ve Teknoloji Sempozyumu

17. ULUSLARARASI BİYOMEDİKAL BİLİM VE TEKNOLOJİ SEMPOZYUMU

23-25 Kasım

Ankara,Türkiye

Değerli Meslektaşım,

Sizi, 23-25 Kasım 2011 tarihleri arasında Ankara’da düzenleyeceğimiz 17. Uluslararası Biyomedikal Bilim ve Teknoloji Sempozyumu’na (BIOMED 2011) davet etmekten büyük mutluluk duyuyoruz.

1995 yılından beri düzenlenmekte olan bu sempozyum dizisi, her yıl biyomedikal bilim ve teknolojinin temel ve uygulamalı araştırma alanlarında çalışan bilim insanlarını biraraya getiren ülkemizdeki ana toplantı durumundadır.

Bu yılki programın ana temaları olan rejeneratif tıp, doku mühendisliği, kök hücre teknolojileri ve ileri biyomalzemeler ile sempozyumun diğer konuları olan yapay/biyoyapay organlar, kontrollü/hedefli salım, biyosensörler, dizi teknolojileri, medikal enstrümantasyon/görüntüleme ve ilgili diğer alanlardaki yeni bilgilerin aktarılmasını ve görüş alışverişini sağlayacak şekilde tasarlanmaktadır.

Temel ve uygulamalı araştırma yapan grupların yanısıra çevrimsel preklinik araştırma yapan grupları ve biyomedikal/medikal endüstriyi de sempozyumumuza bekliyoruz. Bilimsel programa aktif katılımınız BIOMED 2011’in başarısı için temel teşkil etmektedir.

Sizi ve meslektaşlarınızı Ankara’da aramızda görmeyi arzuluyoruz.

Prof. Dr. Y. Murat ELÇİN, Başkan

17. Uluslararası Biyomedikal Bilim ve Teknoloji Sempozyumu
BIOMED 2011

 Detaylı bilgi için: