Uluslararası Bilimsel Çalışmalarda Yenilikçi Yaklaşımlar Sempozyumu

Değerli Bilim İnsanları,
İkincisini düzenleyeceğimiz Uluslararası Bilimsel Çalışmalarda Yenilikçi Yaklaşımlar Sempozyumu 30 Kasım – 2 Aralık 2018 tarihleri arasında Samsun’da gerçekleştirilecektir.

Uluslararası nitelikte olan sempozyumumuzda yer alacak katılımcılar, çalıştıkları çeşitli alanlarda bilgi, birikim ve tecrübelerini paylaşarak bilimsel çalışmalara katkı sağlayacaktır.

Sempozyumumuzun amacı, bilimsel çalışma, uygulama ve deneyimleri paylaşmak, farklı alanlarda çalışan bilim insanlarını bir araya getirerek, bilimsel ve sosyal etkileşimi sağlamak, bilim insanları arasında işbirliğini geliştirmek, yeni bakış açıları ve çalışma alanlarının oluşmasına katkı sağlamaktır.

Sempozyum dili İngilizce ve Türkçe dir. Sempozyum kapsamında poster, özet metin ve tam metin bildiriler kabul edilecektir. Sunumlar, İngilizce ve Türkçe olmak üzere konuşmacının tercih edeceği dilde yapılacaktır.

Sempozyumumuzun ana konu başlıkları; Mühendislik ve Doğa Bilimleri, Sosyal Bilimler, Mesleki Bilimler, Fen Bilimleri, Güzel Sanatlar, Sağlık ve Spor Bilimleri, Ziraat ve Zootekni. Detaylı konu başlıkları incelemek için tıklayınız.

ISAS 2018, 7 farklı ülkeden davetli konuşmacıların katılımı ile gerçekleştirilecektir.
Yayın İmkanları

SETSCI – Conference Indexing System
International Journal of Multidisciplinary Studies and Innovative Technologies
Düzce Üniversitesi Bilim ve Teknoloji Dergisi
International Anatolia Academic Online Journal
SDÜ Teknik Bilimler Dergisi

Özet Gönderim Son Tarihi : 15 Ekim 2018
Kabul Edilen Özetlerin Duyurulması : 4 Hafta İçinde
Kayıt İçin Son Tarih : 05 Kasım 2018
ISAS 2018 Contact
E-Mail: symposium.isas@gmail.com
Phone: +90 542 246 76 19