Uluslararası Akademik ve Uygulamalı Bilimler Konferansı

Uluslararası Akademik ve Uygulamalı Bilimler Konferansı, 26 – 28 Ekim 2018 Targoviste, Romania

26-28 Ekim 2018 tarihleri arasında Romanya’nın başkenti Bükreş’in yakınındaki Targoviste şehrinde Valahia Üniversitesi’nin ev sahipliğinde ve Gebze Teknik Üniversitesi (Türkiye), Uluslararası Balkan Üniversitesi (Makedonya) ve Sichuan Üniversitesi (Çin) işbirliği ile gerçekleştirilecek olan Uluslararası Akademik ve Uygulamalı Bilimler Konferansı- 2018’de (INTCACAS 2018) sizleri de aramızda görmekten büyük bir memnuniyet duyacağız.

Dünyanın farklı kesimlerindeki araştırmacıları, sosyal bilimcileri, eğitimcileri ve mühendisleri araştırmalarını sunmaya davet ediyoruz. Konferansımızın ana teması “Hızla değişen toplumdaki yenilikler”dir. Fakat diğer konulardaki sunularla da başvurulabilir.

Konferansımızda Akademik ve Uygulamalı Bilimler alanlarında güncel konularda bildiriler, posterler ve kısa çalıştaylar sunulacaktır. INTCACAS çok disiplin ve disiplinler arası sunumların da olacağı bir etkinliktir. Aşağıdaki dört temel alanla ilgili bildiriler gönderilebilir.

Sosyal ve Beşeri Bilimler
İşletme, Ekonomi ve Yönetim Bilimleri
Eğitim Bilimleri
Fen Bilimleri, Sağlık Bilimleri ve Teknoloji

Konferansımızda ayrıca sanal sunum imkanı da bulunmaktadır. Aşağıdaki dillerden birinde sunumlar yapılabilir: İngilizce, Romence ve/veya Türkçe.

KONULAR
Sosyal, Beşeri ve İdari Bilimler
Eğitim Bilimleri
Güzel Sanatlar
Spor ve Sağlık Bilimleri
Din
Hukuk
Mimarlık
Dil ve Edebiyat
Matematik ve Uygulamalı Bilimler
Mühendislik
Ziraat, Ormancılık ve Balıkçılık

https://intcacas.org