Uluslararası AGP Sosyal Bilimler Konferansı

Uluslararası AGP Sosyal Bilimler Konferansı
Malta 26-28 Ocak 2018

Sayın Akademisyenler,

Malta Üniversitesi ile beraber 26-28 Ocak 2018 tarihleri arasında düzenleyeceğimiz Uluslararası 11. AGP konferansına siz hocalarımızı erken kayıt için davet etmek istiyoruz.

Konferans sonunda arzu eden hocalarımızın makaleleri hakemli bir dergide, diğer hocalarımızın makaleleri ise, arzu ettikleri takdirde, tarafımızca edite edilmiş kitap halinde ücretsiz olarak yayımlanacaktır. Bütün özetler yine Conference Procedings olarak AGP tarafından konferans sonunda basılacaktır. Konferansımızda İngilizce veya Türkçe sunum yapmak mümkündür. Ancak yayın dili İngilizcedir.

Sayın Akademisyenler, başvuru için 200 kelimeyi aşmayan özetlerinizi buradan Türkçe olarak gönderebilirsiniz. 15 Ekim tarihine kadar başvuran hocalarımız erken kayıt fırsatından yararlanabilirler. Konferansımız için son başvuru tarihi ise 12 Ocak olarak belirlenmiştir. Ayrıntılı bilgileri web sayfamızda bulabilirsiniz.

Ayrıca siz Hocalarımız için birçok otel ile görüşüp, özel fiyatlar aldık. Bu konuda bilgi de kabul mektubunuz ile gönderilecektir. Gelişmelerden haberdar olmak için lütfen Facebook sayfamızı takip edin. Sorularınızı konferans sekreteryasına info@uagp.org email adresinden iletebilirsiniz.

Saygılarımızla

AGP
https://uagp.org