ULUSAL PAZARLAMA KONGRESİ

17. ULUSAL PAZARLAMA KONGRESİ

PAZARLAMADA KÜLTÜR VE EĞİTİM PARADİGMASI

17.Ulusal Pazarlama Kongresi, 18-21 Ekim 2012 tarihleri arasında Balıkesir Üniversitesi Burhaniye Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu’nun ev sahipliğinde Burhaniye’de yapılacaktır.
Amacımız, siz saygın pazarlama akademisyenlerini ve uygulayıcılarını bu kongrede bir araya getirerek pazarlamaya ilişkin her türlü bilgi ve birikimin paylaşılmasına ortam oluşturmaktır. Kurumsallaşmış Ulusal Pazarlama Kongreleri’ni daha da pekiştirebilmek için sizlerin katkı ve katılımlarınıza ihtiyaç duyulmaktadır. 
Her türlü ürünün benzerinin rahatlıkla üretilebildiği günümüz dünyasında, taklit edilemeyen ve ülkelerin rekabet aracı olarak kullanabileceği önemli unsurlardan bir tanesi de kültürdür.  Eğitim ise, kültürel değerlerin gelecek nesillere aktarılmasında yararlanılabilecek en etkin araçtır. Kültür ve eğitimin pazarlama alanındaki etkisi bilinmesine rağmen, bu iki kavramın temelinde insan faktörü olduğundan, sürekli ve farklı boyutlarıyla araştırılmasına gereksinim duyulmaktadır. Bu noktadan hareketle, 17. Ulusal Pazarlama Kongresinin ana teması  “Pazarlamada Kültür ve Eğitim Paradigması” olarak belirlenmiştir.
Bu bağlamda, pazarlama alanında yeni fikirleri, kavramları ve bulguları paylaşmak, pazarlama yazınına kazandırılacak bu çok değerli bilimsel çalışmaları birlikte değerlendirmek  üzere Burhaniye’de buluşmayı ümit ediyoruz.
18-21 Ekim 2012 tarihleri arasında sizleri yeşilin ve mavinin en güzel tonlarını barındıran, mavi bayraklı en uzun plajlara sahip, dünyanın Alplerden sonraki ikinci büyük oksijen deposu olan zeytin ve zeytinyağı memleketi Burhaniye’mize bekliyoruz.
Aramızda olmanızdan  büyük onur ve mutluluk duyacağız.

En içten sevgi ve saygılarımla,

Yrd. Doç. Dr. M. Emin AKKILIÇ
17. Ulusal Pazarlama Kongresi
Düzenleme Kurulu Başkanı
Burhaniye Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu
Balıkesir Üniversitesi

Detaylı bilgi için: http://upk17.balikesir.edu.tr/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin