Ulusal Lüminesans Dozimetri Kongresi 2012

11 – 13 Eylül: LÜMİDOZ VI – 6. Ulusal Lüminesans Dozimetri Kongresi

Bu yıl altıncısı düzenlenecek olan Ulusal Lüminesans Dozimetri Kongresi 11-13 Eylül 2012 tarihleri arasında Celal Bayar Üniversitesi Fizik Bölümü tarafından İzmir Çeşme’de Babaylon Hotel’ de yapılacaktır.

Bilindiği üzere LümiDoz Kongresi, Celal Bayar Üniversitesi Fizik Bölümü tarafından ikinci kez gerçekleştirilmektedir. Kendi alanında Türkiye’de tek olan LümiDoz kongresi, artık geleneksel hale gelmiş ve her yıl düzenlenmektedir. Kongrede bu yıl, önceki kongrelerden farklı olarak yeni konular eklenmiştir. Bu sayede daha fazla araştırmacıya hitap edilerek, kongrenin büyüyeceği düşünülmektedir.

Kongrede genel konu sunumları dışında, kendi alanında uzmanlaşmış değerli bilim insanları ile çeşitli sunum ve tartışmalar düzenlenecek, fizik ve kimya bölümü öğrencilerinin durumları değerlendirilecek ve çözüm önerileri sunulacaktır.

Katılımınız ve katkılarınız kongrenin daha da verimli geçmesini sağlayacaktır. Çeşme’nin muhteşem denizi, temiz havası ve dinlendirici ortamında, son gelişmeleri öğrenmek, yapılan çalışmaları paylaşmak, sorunlarımızı ve çözüm önerilerimizi tartışmak, geleceğimizi belirlemek, bilimsel ve sosyal açıdan verimli bir kongre için hepinizi bekliyoruz.

Sizleri LümiDoz VI Kongre’sinde ağırlamaktan mutluluk duyacağız.

Düzenleme Kurulu Adına

Kongre Başkanı

Yrd.Doç.Dr. Arzu EGE

Kayıt ve detay için: http://www.lumidoz.com/

e-posta:[email protected]

6. Ulusal Lüminesans Dozimetri Kongresi Programını indirmek için Tıklayınız (Program.pdf)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.