ULUSAL FEN BİLİMLERİ VE MATEMATİK EĞİTİMİ KONGRESİ

X. ULUSAL FEN BİLİMLERİ VE MATEMATİK EĞİTİMİ KONGRESİ

27-30 Haziran 2012

Niğde

Niğde Üniversitesi ile Milli Eğitim Bakanlığının her iki yılda bir yaptığı ve eğitim kademesinde yer alan çalışanları bir araya getirme amacını taşıyan X. Ulusal Fen ve Matematik Eğitimi kongresi 27-30 Haziran 2012 tarihleri arasında orta Anadolu`nun şirin kenti Niğde`de, Niğde Üniversitesinin ev sahipliğinde yapılacaktır.

Bu kongreye Üniversitelerimizde görev yapan araştırmacılar, akademisyenler ile Milli Eğitim Bakanlığına bağlı olarak çalışan tüm öğretmenlerimiz davetlidirler. Bu davet çerçevesinde; hem kongre temasını oluşturan konular üzerinde bilim insanları ve öğretmenlerimizin katılacakları araştırmaları, bilgi ve deneyimleri, sorunları ve çıkış yollarını tartışma ortamları oluşturulacak hem de çeşitli gezilerle Niğde Üniversitesinin, Niğde`deki tarihi mekanların, turistik yerlerin ve Niğde`nin bir tanıtımı siz sevgili katılımcılara sağlanacaktır.

Bütün bu duygu ve düşüncelerle herkesi X.Ulusal Fen ve Matematik Eğitimi Kongresine davet eder Niğde Üniversitesinde sizlere ev sahipliği yapmaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isterim.

Prof. Dr. Murat ALP
Niğde Üniversitesi Eğt Fak.Dekan V.

Detaylı bilgi için: