UGİK Girişimcilik Yarışması

Girişimcilik Yarışması

UGİK Girişimcilik Yarışması

AMAÇ

Bu yarışma ile geleneksel veya yeni nesil tüm girişimcilik fikirleri değerlendirilerek yatırım yapılabilecek projelerin öne çıkartılması hedeflenmektedir.

İŞLEYİŞ

Proje yarışması duyuruları yapıldıktan sonra internet sitesi üzerinden toplanan başvurular, ön eleme ve iki tane yarı final aşamasında değerlendirilecek olup finalde UGİK’ de jüri karşısına çıkacak projeler belirlenecektir.

Yarı final eleme aşamaları yüz yüze gerçekleştirilecek olup, elemeler esnasında tüm gün boyunca video çekimleri yapılacaktır. Bu çekimlerden oluşan kısa film UGİK finalinde gösterilecektir.

UGİK finalinde finale kalan 6 girişim projelerini 5 er dakika içerisinde bir kez daha anlatacak olup sunumlar sonunda seçici jüri ve salonda bulunanların oylarıyla birinci, ikinci ve üçüncü seçilecektir.

İlk üçe giren yarışmacılar ödüllendirilecektir.

İlk 10 a giren projelere fonluyoruz.comkitle fonlaması platformunda yer verilecek olup, fonlama imkânı tanınacaktır.

İlk yirmiye firen projeler, UGİK’ de ve MÜSİAD fuarında yer alacak yerli ve yabancı yatırımcıların beğenisine sunulacaktır.

DEĞERLENDİRME

Yarışmaya geleneksel veya yeni nesil tüm fikirler ve projelerle başvurulabilecektir. Ancak duyuruda, prototipi olan projelerin, fikir aşamasında olmayan projelerin ve yeni nesil iş fikirlerinin daha şanslı olacağı belirtilecektir.

Ön eleme ve yarı finallerde alanında uzman farklı jüri üyeleri görev alacak olup büyük finalde nihai jüri görev yapacaktır.

Duyurular ile çok geniş bir kitleye ulaşmak hedeflenmektedir. Bu sayede daha fazla iyi proje bulmak ve bu projelere yatırım imkânı mümkün olacaktır.

ÖDÜL SİSTEMİ

İlk Üçe verilecek Hediyeler;

Uçak Bileti, Tablet, Promosyon Hediye (Powerbank, USB, Kalem), Ücretsiz Üyelik, yatırımcı görüşmesi, ilk 10 projeye fonlanma imkânı
Uçak Bileti, Promosyon Hediye (Powerbank, USB, Kalem), yatırımcı görüşmesi, ilk 10 projeye fonlanma imkânı,
Uçak Bileti, Yatırımcı görüşmesi, ilk 10 projeye fonlanma imkânı

http://ugik.com.tr/startup-roadway-kayit-ol/

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin

four × three =