Ücretsiz Etkinlik İstanbul Tech Week

Tech Week
Tech Week

Istanbul Tech Week’te smartcon global konferansı, IoT, AR&VR, Pazarlama 4.0, Sanayide Teknoloji, Sağlıkta Teknoloji gibi temalı sahnelerde özel programlar, hackathon’lar, teknik çalıştaylar, “nasıl yapılır” serileri, ödüllü bilgi yarışması gibi etkinlikler olacak.

Türkiye’nin ilk sanal teknoloji haftası olan Istanbul Tech Week, 3-7 Kasım’da, 100.000 ziyaretçiyi, 10.000 katılımcıyı ve 1.000 şirketi ağırlamaya hazırlanıyor.

İstanbul Tech Week
Türkiye’nin İlk Sanal Teknoloji Haftası

Türkiye’nin İlk Sanal Teknoloji Haftası: Istanbul Tech Week, 3-7 Kasım tarihleri arasında farklı bakış açıları ve sektör gelişmelerinin konuşulacağı, Türkiye’de ilk defa 5 gün boyunca online ve ücretsiz olarak gerçekleşecek etkinliklere ev sahipliği yapacak. Dünyadan ve Türkiye’den fikir lideri konuşmacıların zihin açan, bugünün ve yarının teknolojisine ışık tutacak sunumları, konferanslar, çalıştaylar, yarışmalar, deneyim buluşmaları ve sanal expo alanları ile Istanbul Tech Week 2020 kaçırılmaması gereken bir etkinlik festivali.

Istanbul Tech Week’e Neden Katılmalısınız?
– Teknolojideki en son gelişmeleri takip etmek,
– Yerli ve yabancı konu uzmanlarını dinlemek,
– Global kanaat önderlerine doğrudan soru sorabilmek,
– Teknoloji alanında hizmet veren zengin firma ağına ulaşmak,
– IstanbulTechWeek haftasına özel fırsatlardan yararlanmak İçin sen de IstanbulTechWeek’te olmalısın.

Istanbul Tech Week’e Kimler Katılmalı?
İstanbulTechWeek’e, teknolojideki gelişmeleri merak eden, takip eden, odağında teknoloji olan tüm iş insanları, kamu sektörü çalışanları, akademisyenler ve öğrenciler katılmalı. Günlük hayatında teknolojiyi kullanan, yapay zekadan nesnelerin internetine, sanal gerçeklikten bulut bilişime, sanayide teknolojiden evde teknolojiye teknolojideki gelişmeleri takip etmek isteyen herkesi İstanbulTechWeek’e bekliyoruz.

Istanbul Tech Week boyunca katılımcıların teknolojideki gelişmeleri takip edebilmeleri, söz konusu yenilikleri kendi işleri ve hayatlarına entegre edebilmeleri için ilham yaratılması hedefleniyor. Istanbul Tech Week, sektör ve konu bazında ayrışan sahneleri ve konuşmacıları ile tüm teknoloji ekosistemini bir araya getirerek,Kanaat önderleri, karar vericiler, teknoloji meraklıları, yatırımcılar ve kobilerin yanı sıra, gençlerin teknoloji odaklı kariyer imkanlarına ulaşmalarını ve girişimci ekosisteminin desteklenmesini sağlıyor.

Konu bazlı sahneler, yarışmalar, konferans serileri, smartcon zirvesi…

15 farklı konu başlığında katılımcıları teknoloji ve iş dünyasının önde gelen isimleri ile bir araya getirecek festivalin içeriği oldukça geniş bir yelpazeye yayılıyor. Yapay Zeka Sahnesi, Evde Teknoloji Sahnesi, Bulut Bilişim Sahnesi, Sağlıklı Yaşam için Teknoloji Sahnesi, Sosyal ve Çevresel Fayda için Teknoloji Sahnesi, Sanal Gerçeklik Sahnesi vb. konu bazlı sahneler teknoloji teması içerisinde farklı grupları hedefleyen buluşma ve toplantıları içeriyor.

Festivalin her bir günü deneyimlemeye değer, özgün içerikleri bünyesinde barındırıyor. Nasıl Yaparım? etkinlikleri gelişen teknolojiyi kullanarak, gündelik hayatımızda uygulayabileceğimiz ve hayat kalitemizi arttıran renkli deneyimleri evimize taşıyor.

Expo alanı, yeni deneyimlerin keşfedilmesine olanak tanırken, değer yaratan çözümlerin ortaya konulmasına olanak sağlayacak Hackathon’lar katılımcıların yaratıcılık ve yazılım yeteneklerini test ediyor. Istanbul Tech Week kapsamı içerisinde veri bilimi, yapay zeka, nesnelerin interneti, bulut bilişim vb. konularda kendini geliştirmek isteyenler için Teknik Çalıştaylar da mevcut. Istanbul Tech Week katılımcılarına, teknoloji markalarının festivale özel indirim kodlarından yararlanma fırsatı sunuyor.

Yarının dünyasında bizi neler bekliyor?, Hayatımızı kolaylaştıracak teknolojiler ya da tedbir almamız gereken tehditler nelerdir? gibi soruların cevabını merak ediyorsanız, teknoloji alanındaki lider isimler ile birlikte düşünmek ve en yeni gelişmeleri kanaat önderlerinden dinlemek istiyorsanız siz de Türkiye’nin ilk sanal teknoloji haftası Istanbul Tech Week’te şimdiden yerinizi ayırtın!

Detaylı bilgi ve iletişim için;

www.istanbultechweek.com