Üçgen Mum Boyama Kreatif Resim yarışması

KONU: Zeka, düsünce ve hayal gücünden yararlanarak yapılacak en kreatif resim
Katılım Tarihi: 15 Eylül 2013- 15 Şubat 2014
Yarışmanın Amacı: Öğrencilerin, resim yeteneği ve kreatif özelliklerini değişik teknikler ile birlikte kullanmalarını sağlamak ve güzel sanatlara teşvik etmek.
Kullanılacak Malzeme Cinsi: Boyamalar, Primo Üçgen Mum Boyaları ile yapılacaktır. Primo Mum boya, terebentin ile yumuşatılarak sulu boya olarak da kullanılabilir. Karton, ahşap veya her türlü fon malzemesi kullanılabilir. Ayrıca resim yapılırken her türlü obje-şekil, şablon, kumaş, cam vb. malzeme kullanılabilir.

Yaş Gurubu: Okul öncesi, İlk, Orta ve Lise Öğrencileri.
Ödüller: Yarışmada dereceye giren ilk 4 öğrenci, her bir öğrencinin bir ebeveyni ve dereceye giren her bir öğrencinin sınıf öğretmeni, 2014 Temmuz ayında İtalya’ya seyahat etme hakkı kazanacaktır. İtalya seyahatinin detayları Şarkgülü Kırtasiye A.Ş. tarafından belirlenecektir. Diğer derecelere giren öğrencilere madalya ve başarı belgeleri gönderilecektir.
Özel Koşullar: Yarışmaya gönderilen resimlerin sahipleri, resimlerinin, yarışmayı düzenleyen Şarkgülü Kırtasiye A.Ş Türkiye, Primo Üçgen Mum Boyalarının üreticisi olan MOROCOLOR Italia S.P.A. firması ve diğer ülkelerdeki temsilcileri tarafından sanal ortamda veya sergilerde kullanılmasına izin vermeyi kabul etmiş sayılırlar. Yapılacak resmin arkasına okunaklı bir şekilde aşağıdaki bilgilerin yazılması mecburidir: Resmi yapan kişinin adı soyadı, doğum yılı, okul ismi, okul adresi, okul telefonu, öğretmeninin adı soyadı.

Primo Üçgen Mum Boyalar ile örnek çalışma tekniklerini aşağıdaki web adreslerinden görebilirsiniz.
http://www.idear.biz/en/products/magic-triangle-2-sets

http://www.morocolor.it/eng/CREATIVITY/WaxTriangles/tabid/1520/Default.aspx

Resimlerin, ŞARKGÜLÜ KIRTASİYE TİC. VE SAN. A. Ş. Ömerli Köyü Atatürk Sanayi Bölgesi Hacı Bektaş Veli Cad. İltaş Binası 34555 Hadımköy-İstanbul
adresine gönderilmesi rica olunur. Tel: 0212 771 00 05 – www.sarkgulu.com

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin