UçArı Ulusal Vaka Analizi Yarışması 2016

Türkiye’nin En Prestiji Vaka Analizi Yarışması 9. UçArı’nın başvuruları başladı!

İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü tarafından 9. kez düzenlenecek olan UçArı Ulusal Vaka Analizi Yarışması yine iddialı ödülleriyle bu seneki yarışmacılarını bekliyor!

İş dünyasına atılmadan önce profesyonel hayattan modeller sunarak üniversite öğrencilerinin iş hayatına bir adım önde başlamalarını sağlaması, kişisel ve akademik gelişimlerine katkıda bulunmasını sebebiyle her yıl binlerce üniversite öğrencisinin başvurduğu ve ödüller için yarıştığı 8. UçArı Ulusal Vaka Analizi Yarışması’nın finalleri bu yıl 22 – 24 Nisan tarihlerinde gerçekleşecek.

Başvuruların 4 Ocak – 6 Mart tarihleri arasında alındığı yarışmaya tüm üniversite ve bölümlerden 2, 3 ve 4. sınıflar ile yüksek lisans öğrencileri 3 veya 4 kişilik gruplar halinde katılabilmektedir.

4 Ocak – 6 Mart döneminde yarışmaya başvurularını tamamlamış takımlara internet üzerinden ön eleme vakası yollanacak. Takımların bir haftada her türlü kaynağı kullanarak çözecekleri ön eleme vakalarının sponsor şirket yetkilileri ve akademisyenler tarafından incelenmesi sonucu belirlenen 8 finalist grup 22 – 24 Nisan 2016 tarihleri arasında İstanbul’da düzenlenecek finale katılacak ve ödüller için yarışacak.

Katılımcılara kazandırdığı deneyimin yanı sıra ödülleriyle de adından söz ettiren UçArı’da bu yıl dereceye giren grupların:

1.lik Ödülü: 5000 TL + Sabancı Üniversitesi’nde Tam Burslu MBA
2.lik Ödülü: 4000 TL + Slovenya’da “Discover Management” Programı
3.lük Ödülü: 3000 TL + Sponsor Şirketlerde Stajı

olarak belirlendi.

Sen de takımını kur, bu benzersiz deneyimin ve muhteşem ödüllerin sahibi olma fırsatını yakala!

Ayrıntılı bilgi ve başvuru için www.ucari.itu.edu.tr adresini ziyaret edebilirsin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.