UçArı 2011

Ulusal Vaka Analiz Yarışması

Grubunu Kur! Ön Elemeyi Geç! En İyi Sekiz Gruba Gir! İstanbul’daki Büyük Finale Katılmaya Hak Kazan! ve Birbirinden Güzel Ödüller Senin Olsun! UçArı’11 Ulusal Vaka Analiz Yarışması’na başvurular başladı!
Anadolu Grubu ana sponsorluğunda İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü (İTÜ EMK) tarafından bu yıl dördüncüsü düzenlenecek UçArı Ulusal Vaka Analizi Yarışması başvuruları başladı. Türkiye’deki tüm üniversite ve bölümlerden 3.- 4. sınıf lisans ve yüksek lisans öğrencilerinin katılabilecekleri organizasyonun başvuruları 28 Mart 2011 tarihine kadar devam edecek.

Nisan’dan itibaren grup liderleri aracılığıyla ekiplerle paylaşılacak ön eleme vakasına getirilen çözüm önerileri değerlendirildikten sonra ilk 8’e kalan ekipler finalde yarışmaya hak kazanacaklar. Gruplar 29 Nisan – 1 Mayıs tarihlerinde kamp havasında gerçekleşen final programının ilk gününde gerçek bir vaka üzerinde çalışacaklar. Her türlü bilgiye ulaşmanın (telefon, internet, kitap..vs ile) serbest olduğu 5,5 saatlik vaka çözümünden sonra hazırlanan sunumlar Anadolu Grubu üst düzey yöneticileri ve akademisyenlerden oluşan juriye sunulduktan sonra ilk 3’e giren ekipler belirlenecek.

KAZANAN GRUP SLOVENYA’YA GİDİYOR.
Katılımcılara farklı bir deneyim imkanı sunan UçArı’nın ödülleri de oldukça farklı. Bu yıl da yine Para Ödüllerinin yanı sıra çok farklı ödüller verilecektir.

1. Gruba: 4.000 TL + Slovenya IEDC Bled School of Management yaz programı
2. Gruba: 3.000 TL
3. Gruba: 2.000 TL

Grupların Tercihlerine göre verilecek diğer ödüller ise:
Diz Üstü Bilgisayar: Haier’den notebok.
Tatil: Dedeman Bodrum’da 2 gün 3 gece Tatil
Kültür Turu: Tin Tin Tur’dan grupların tercih edecekleri bölgelerde hafta sonu konaklamalı yurtiçitur
Sertifikalı Egitim: Eğitişim’den Kazanan gruplardan IK, Satis,Pazarlama, vb gibi grup üyelerinin tercih edecekleri bir alanda 6-8 hafta arasinda degisen egitim.
MP4: Teasan’dan kazanan gruplara MP4

Finale kalarak bu ödülleri kazanmak istemez misin? UçArı kendine güvenen tüm öğrencileri yarışmaya davet ediyor.

Ayrıntılı bilgi: www.ucari.itu.edu.tr Hemen Başvurmak için tıklayınız!!

* Organizasyona katılım ücretsizdir.
* Organizasyonda okul ve bölüm kısıtlaması yoktur.
* 3.- 4.sınıf lisans ve yüksek lisans öğrencileri başvurabilir.
* Gruplar, 3 veya 4 üyeden oluşmalıdır.