UçArı’11 Ulusal Vaka Analizi Yarışması

UçArı’11, İTÜ Endüstri Mühendisliği Kulübü tarafından tüm üniversitelerin 3.ve 4. sınıf ya da yüksek lisans öğrencilerinin katılım gösterebileceği öğrencilere teorikte öğrendikleri bilgileri pratikte uygulama şansı veren Ulusal Çaplı Vaka Analizi yarışmasıdır.

 

Yarışmaya 3 veya 4 kişiden oluşmuş gruplar katılım göstermektedir. İnternet üzerinden her bir takım üyesinin bireysel başvurularını gerçekleştirmesiyle,  gruplara ön eleme vakası gönderilmektedir. Gruplarının çözümlerini gerçekleştirip 28 Şubat-31 Mart tarihleri arasında internet üzerinden ulaştırmasının ardından finale kalan ilk 8 grup belirlenir. İTÜ Endüstri Mühendisliği tarafından İstanbul’da düzenlenecek içerisinde eğitimlerin, vaka çözümlerinin ve sunumlarının gerçekleştirileceği 3 günlük final programı ile yarışmada dereceye giren gruplar belli olur.

 Bu sene Anadolu Grubu’nun ana sponsorluğunda düzenlenen UçArı’11 a başvurular 28 Şubat-28 Mart tarihleri arasında yapılacaktır. UçArı’nın finalleri 29 Nisan-01 Mayıs tarihleri arasında gerçekleştirilecektir.

Ödüller
1. Gruba: 4.000 TL + Slovenya IEDC Bled School of Management yaz programı
2. Gruba: 3.000 TL + Haier’den notebok. 
3. Gruba: 2.000 TL + Dedeman Bodrum’da  2 gün 3 gece Tatil

Ayrıntılı bilgi için:
www.ucari.itu.edu.tr