TUSİ Ortaöğretim Öğretmenleri Matematik Olimpiyat Kampı

Değerli Öğretmenlerimiz,

TUSİ- Ortaöğretim Öğretmenleri İçin 1.Kademe Matematik Olimpiyat Kampı Eğitimi 01 Şubat 2013 – 15 Şubat 2013 tarihleri arasında İzmir ve Ege Bölgesindeki matematik öğretmenlerine yönelik olarak Sürmeli Efes Oteli Pamucak –İzmir de gerçekleştirilecektir. Ön başvurularınız için lütfen aşağıdaki başvuru linkine tıklayınız.

TUSİ- Ön Başvuru Formu

Saygılarımızla, TUSİ-Yürütme Kurulu Adına
Ulusal ve uluslararası düzeyde matematik olimpiyatlarına katılacak öğrencileri yetiştirecek olan lise matematik öğretmenlerinin bilimsel gücünü ve yetkinliklerini arttırmak.

Dolayısı ile ; •Lise öğrencilerinin Matematik Olimpiyatlarındaki başarısını arttırmak
•Uluslararası Matematik Olimpiyatlarına ülke genelindeki katılımı ve talebi arttırmak.
•Uluslararası Matematik Olimpiyatlarında ülkemizin başarısını arttırmak, düzenlenecek olan bu etkinliğin amaçlarıdır.

-Etkinlik Kapsamı
Etkinlik kapsamında öğretmenler 20 kişilik 2 gruba ayrılarak 12 gün boyunca hergün 10 saat teorik ve uygulama dersleri alacaklardır. Dersler doğrultusunda öğretmenlerimizin bilimsel gücü artacak ve yeni soru tipleri hakkında bilgi sahibi olacaklar. Öğretmenlerimize soru hazırlama teknikleri konusunda gerekli destek sağlanacak, soru hazırlama uygulamaları yapılacaktır. Etkinlik kapsamında öğretmenlerimizin iletişim güçlerini ve formasyon tekniklerini geliştirmek amacıyla, eğitmenler tarafından seminerler yapılması planlanmaktadır.

iletişim
Prof.Dr. Rafail ALİZADE
Yaşar Üniversite Caddesi, No:35-37, Ağaçlı Yol, Bornova, İzmir PK. 35100
E-posta : [email protected]

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin