Türkiye’nin İlk Kripto Para Yarışması

SanalBorsam bünyesinde bu yıl ilk kez düzenlenecek olan Kripto Para Yarışması, sanal portföy yarışmalarına bir farklılık getirerek bu alanda öncü olmayı hedeflemektedir.

Türkiye’nin İLK sanal portföy yarışması olan İTÜ Yatırım Kulübü organizasyonu SanalBorsam, bu sene Menkul Kıymetler Yarışması ve Kripto Para Yarışması olarak iki ayrı yarışma şeklinde gerçekleşecek.

Ocak ayı boyunca devam edecek olan SanalBorsam Menkul Kıymetler Yarışması, yarışmacılarına borsa üzerinde risk almadan işlem yaptırarak deneyim kazandırmayı hedeflemektedir. Merak etme, SanalBorsam Menkul Kıymetler Yarışması’a kayıt olmak için geç kalmadın. Yukarıdaki linkten şimdi kayıt ol!

14 Mart – 28 Mart 2022 tarihleri arasında yapılacak olan SanalBorsam Kripto Para Yarışması ise bu yıl ilk kez düzenlenecek. SanalBorsam, kayıtları yakında açılacak olan kripto para yarışmasıyla birlikte sanal portföy yarışmalarına bir farklılık getirerek bu alanda öncü olmayı hedeflemektedir. Bu iki yarışmanın sonucunda da dereceye giren yarışmacılar büyük ödüllerin sahibi olma şansını elde eder.

Ayrıca SanalBorsam Tuncay Turşucu onaylı, tüm seneye yayılan eğitim müfredatıyla yatırım ve finans alanında daha fazla bilgi sahibi olmak isteyenleri alanının uzman isimlerle buluşturacak. Eğitimlerimizin duyurularına SanalBorsam Instagram hesabını takip ederek ulaşabilirsiniz.

SanalBorsam’la sen de risk almadan büyük oyna.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin