Türkiye’nin en eğlenceli girşimcilik festivali StarsUp’21

StarsUp

StarsUp, Türkiye’deki girişimcilik konusundaki bilgi açığını kapatarak bunu yeni nesillere aktarmayı hedefleyen ve her sene hızla büyüyen yapısı ile girişimciliğe ilgisi olan herkesi bir araya getiriyor. Türkiye’nin en eğlenceli girişimcilik festivali olma mottosuyla ilerleyen StarsUp’21 bu yıl online’da düzenleniyor!

Etkinliğimizin içeriğinde:

Girişim Söyleşileri,
Çeşitli Oyunlar,
Workshoplar,
Atölyeler,
Girişim stantları,
FuckUP hikayeleri,
Networking imkanı bulunmaktadır.

StarsUp sadece bir söyleşiler, paneller dizisi değil aynı zamanda bir festival özelliğine de sahip. Dünya’da bir şeyler değiştirmek isteyen ve insanlar için faydalı işler yapma hedefi olan herkes bu etkinlikte kendine yer bulabiliyor.

Ulusal çapta katılımcı ve konuşmacıları konuk ettiğimiz StarsUp, farklı sektörlerden onlarca girişimi Türkiye’nin dört bir yanından gelen binlerce katılımcıyla buluşturarak sektördeki bilgi akışını sağlıyor.

Şahin Boydaş ve Fevzi Güngör gibi isimlerle gerçekleşecek girişimcilik söyleşileri ve stantlarının yanı sıra etkinlik alanındaki oyunlar ve atölyelerle olabildiğince eğlenip aynı zamanda girişim standları ile girişimleri yakından tanıma fırsatı sunan bir etkinlik sizleri bekliyor!

Stant alanındaki girişimlerden bazıları;

Galata Business Angels
Yemeksepeti
Yenibirlider Derneği
Smartup Network
Zipcar
Walkino

Kayıt için: