Türkiye’nin Canı Kampanyası III.Hibe Çağrısı

Türkiye’nin Canı Kampanyası III.Hibe Çağrısı

WWF-Türkiye, ülkemizin biyolojik çeşitliliğinin korunması amacıyla başlattığı Türkiye’nin Canı Kampanyası ile yerel sivil toplum kuruluşlarının doğa koruma projelerini hayata geçirmek için 22 Mayıs’ta üçüncü defa hibe çağrısında bulunuyor.
Öncelikli ihtiyaç, katılımcılık, uygulanabilirlik, sürdürülebilirlik ve kalıcı etki yaratma gibi ölçütler ışığında değerlendirilecek olan başvurular için son tarih 17 Temmuz 2017 saat 17:00. Hibe desteği almaya hak kazanan projeler, yapılacak ön değerlendirmenin ardından Seçici Kurul tarafından belirlenecek.

Türkiye’nin Canı Hibe Programı’na yapılacak başvuruların Hibe Rehberi’ne göre hazırlanması ve ilgili tüm belgelerin eksiksiz doldurularak, son başvuru tarihine kadar [email protected] adresine gönderilmesi gerekiyor. Gönderilerin boyutu 10MB ile sınırlıdır.

Hibe Rehberi için tıklayınız.

Doldurulması gereken belgeler yanda Ek-1’den Ek-9’a olmak üzere sıralanmıştır. Belgeler öncelikle bilgisayara indirilmeli, sonra gerekli yerleri doldurularak yukarıda belirtilen e-mail adresine gönderilmelidir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
lütfen isminizi buraya girin