TÜRKİYE’DE “BİLİŞİM TOPLUMU”NUN KALBİ ANKARA’DA ATACAK!

 

BİLİŞİM 2015/TBD 32. ULUSAL BİLİŞİM KURULTAYI & CITEX 2015/ANKARA BİLİŞİM FUARI, “BİLİŞİM ve YAŞAM” TEMASIYLA ANKARA’DA DÜZENLENİYOR…

 

Sn. Cevdet YILMAZ ve Sn. Binali YILDIRIM’ın teşrifleriyle,

AÇILIŞ PROGRAMI VE RÖPORTAJLAR

3  Aralık 2015 Perşembe, Saat: 09.30

ATO Congresium, Ankara

 

3-5 Aralık 2015 tarihlerinde Congresium Ankara ATO Uluslararası Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilecek BİLİŞİM 2015 & CITEX 2015, TBD 32. Ulusal Bilişim Kurultayı ve  2. Ankara Bilişim Fuarı’nda, Türkiye’nin ve Bilişim sektörünün geleceğini ilgilendiren birbirinden önemli konular, konularında uzman katılımcıların değerli katkılarıyla ele alınacak.

 

Özellikle son yıllarda gelişen teknoloji ile birlikte “İnsan, doğa ve tüm canlıların” yaşamında kaçınılmaz bir etki alanı oluşturan ve yaşamın önemli bir parametresi haline gelen bilişimdeki son gelişmeler, yenilikler, yeni vizyonlar ile fırsat ve tehditlerin değerlendirileceği, birbirinden ilginç teknolojik yeniliklerin sergileneceği BİLİŞİM 2015 & CITEX 2015’de, bu sene ana tema “BİLİŞİM ve YAŞAM” olarak belirlendi.

 

15.000’in üzerinde ziyaretçi, açık oturum ve panel izleyicisinin takip etmesi beklenen etkinlikte, her gün bir üniversite rektörünün çağrılı konuşmacı olarak yer alacağı Kurultay’ın açık oturum ve paneller kısmında Türkiye’nin nabzını elinde tutan, “yaşam” barometresini ölçen aydın ve gazeteciler konuşmacı olarak katılacak. Kurultay programında; “Teknoloji Üreten Türkiye için İklimi Nasıl Değiştirmeliyiz?, Bilişimle Sağlıklı Yaşam, Ulaşım ve Kent Yaşamında Akıllı Sistemlerin Geleceği, Engellilerin Yaşam Kalitesinin Arttırılmasında Bilişim Teknolojileri, Medya Bakışı ile Yeni Teknolojilerin Yaşama Etkisi, Sosyal Medya ve Yaşam, Kadın Çocuk ve Aile Yaşamında Bilişim” gibi önemli konu başlıkları yer alıyor.

 

Türkiye Bilişim Derneği’nin 1976 yılından bu yana geleneksel olarak düzenlediği ve Bilişim sektörünün en büyük buluşması niteliğinde olan etkinliği takip etmenizden ve Açılış Programına katılımınızdan, sonrasında ise sorularınıza yanıt vermekten mutluluk duyacağız.

 

Saygılarımızla,

 

İ. İlker TABAK

Türkiye Bilişim Derneği Yönetim Kurulu Başkanı

 

 

BİLİŞİM 2015 & CITEX 2015 ile ilgili ayrıntılı bilgi ve program: www.bilisim.org.tr

 

İletişim:       Murat Özkanat            [email protected]

Ertan Özcebeci       [email protected]

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.