TÜRKİYE UZAKTAN EĞİTİM AKADEMİSİ – TUZEA

SOSYAL MEDYADA TUZEA
BİTMOJİ OKULU DİJİTAL DERS İÇERİKLERİ İÇİN TUZEA ...

Türkiye Uzaktan Eğitim Akademisi, okul öncesinden liseye kadar olan her kademedeki derslere ait dijital ders içerikleri sunan gönüllü öğretmenlerce oluşturulmuş, bir sosyal sorumluluk projesidir.

Pandemi sürecinde özellikle gereksinim duyulan öğretim materyallari için , farklı ve özgün web 2 araçları ile sanal sınıfta hazırlanan içerikler, meslektaşlarımız için canlı ders öncesi, sırası ve canlı ders sonrası kullanılabilecek şekilde hazırlanmaktadır. MEB. müfredatıyla uyumlu dijital ders  içeriklerimize, sitemizden üyelik ve ücret olmadan indirip, kolayca ulaşabilirsiniz.

Meslektaşlarımız, çocuklarımız ve velilerimiz için “Eğitime Sanal Nefes” olma sloganı ile yola çıktığımız Türkiye Uzaktan Eğitim Akademisi AB Sivil Düşün Programı tarafından desteklenen ve Genç Gönüllüler Derneği tarafından düzenlenen TÜRKİYE DİJİTAL GÖNÜLLÜLÜK yarışmasında 500 başvuru arasından ilk 6 içinde yer alarak, “Yılın Dijital Gönüllüsü Belgesi” ni almaya hak kazanmıştır.

TUZEA ‘ ya vereceğiniz destek ve ilgi için Genel Koordinatör Öğretmenimiz Mehmet ALTAY ve değerli ekip arkadaşlarım adına çok teşekkür ederim.

https://sites.google.com/view/tuzea/ana-sayfa

                                                            TUZEA GÖNÜLLÜ ÖĞRETMENİ – Arzu KABUL