Türkiye Sosyal Girişimcilik Ağı Açık Sahne Ankara’da!

Türkiye Sosyal Girişimcilik Ağı, TSGA Açık Sahne etkinlikleri kapsamında Ankara’da bir araya geliyor!
Yarattığınız sosyal etkiyi paylaşmak, diğer kişi ve kurumlara destek vererek Türkiye Sosyal Girişimcilik Ağı ve sosyal girişimciliği yaygınlaştırıp güçlendirmek istiyorsanız; TSGA Açık Sahne’de 5 dakikalık sunumla kendinizi anlatın, Türkiye Sosyal Girişimcilik Ağı’na dahil olarak etkinizi çoğaltın!

Ankara’daki ilk TSGA Açık Sahne etkinliğimiz 25 Eylül 2019 Çarşamba günü saat 13.00-16.00 arasında Cozone’da gerçekleştiriyoruz.

Etkinliğimize konuşmacı olarak katılabilir, projenizi sunabilir ya da sadece izleyici olarak katılıp sosyal girişimcilik dünyasından umut verici hikayeler dinleyebilirsiniz!

TSGA Açık Sahne; sosyal fayda yaratmayı hedefleyen, sosyal girişimcilik alanında çalışan kişi ve kurumları bir araya getirerek destek ve paylaşıma öncülük edecek etkinlikler dizisidir.

-Türkiye Sosyal Girişimcilik Ağı-

AB Başkanlığı tarafından yürütülen Sivil Toplum Sektörü Ortaklıklar ve Ağlar Hibe Programı çerçevesinde desteklenen Türkiye Sosyal Girişimcilik Ağı projesi; Vehbi Koç Vakfı liderliğinde Koç Üniversitesi Sosyal Etki Forumu, Ashoka Türkiye, TED Üniversitesi İstasyon TEDÜ, Sosyal İnovasyon İnisiyatifi Derneği, Sürdürülebilir Kalkınma İçin Yenilikçi Çözümler Derneği, Mozaik Foundation (Bosna Hersek) ve Social Entreprise UK (İngiltere) ortaklığıyla yürütülüyor.

Türkiye geneline etki etmesini amaçladığımız projemizin iştirakçi ortakları ise Abdullah Gül Üniversitesi, Ankara Kalknıma Ajansı, Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı, İpekyolu Kalkınma Ajansı, Orta Karadeniz Kalkınma Ajansı, Nilüfer Belediyesi ve Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği. 15 kurumun güç birliği ve konsorsiyumu ile kurulan Türkiye Sosyal Girişimcilik Ağı, sizin de katılımlarınızla daha da genişlemeyi, kapsayıcı olmayı ve işbirliğini hedefliyor.

Kimler TSGA Açık Sahne’ye konuşmacı olarak katılabilir?

-Sosyal girişimlerini anlatıp ihtiyaçlarına destek bulmak isteyen girişimciler
-Sosyal girişimcilik alanında yürüttükleri projeler ile sektörlerinde fark yaratan kişi ve kurumlar
-Sosyal girişimcilere eğitim, kapasite geliştirme ve finansman sağlayan kurumlar

TSGA Açık Sahne neyi hedefler?

-Fark yaratan sosyal girişimcilerin kendilerini anlatmalarına alan tanımak ve katılımcıların da destekleriyle işbirliği fırsatları yaratmak
-Sosyal İnovasyon ve sosyal fayda alanında çalışan, destek mekanizması konumunda olan kurumları ve projelerini yakından tanımak
-Özel sektörün sosyal girişimciliğe dair projelerini paylaşmalarını sağlayarak yaratmayı hedefledikleri etkiyi görünür kılmak
-Tüm katılımcıların, ilham verici konuşmacıların bilgi ve deneyim paylaşımlarından beslenmesini sağlamak.

TSGA Açık Sahne’de konuşmacı olarak yerinizi almak için lütfen formu doldurun.
Açık Sahne, kapsayıcılığa ve çeşitliliğe önem verir. Farklı alanlardan sınırlı sayıda konuşmacının davet edildiği etkinlikler dizisi için başvurunuzun onaylanması durumunda e-posta ile haberdar edileceksiniz.

Türkiye Sosyal Girişimcilik Ağı hakkında gelişmelerden ve projenin etkinliklerinden haberdar olmak için bit.ly/TSGAebulten adresinden e-bülten’imize abone olabilir; @SosyalGirisimTR isimli Instagram, Facebook ve Twitter hesaplarımızdan bizi takip edebilirsiniz.

İlginiz için teşekkürler!

TSGA Açık Sahne 25 Eylül 2019 Çarşamba günü saat 13.00 – 16.00 aralığında Cozone’da!

İletişim: istasyon@tedu.edu.tr

Konuşmacı olmak için: https://buff.ly/2ZUNOaL

İzleyici olmak için: https://buff.ly/31nyrFy

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here