Türkiye Harita Toplulukları Zirvesi ‘Dijital Çağda Ortak Gelecek’

Harita Toplulukları
Türkiye Harita Toplulukları Zirvesi

Türkiye Harita Topulukları Zirvesi nedir,kimdir? THTZ, ülkemizde bulunan harita/ geomatik/ jeodezi ve fotogrametri mühendisliği bölümü olarak isimlendirilen farklı 6 üniversiteden meydana gelen bir öğrenci topluluğudur. Ülkemizin önde gelen üniversitelerinden oluşan bu liste de sırasıyla Erciyes üniversitesi, Gebze Teknik üniversitesi, İstanbul Teknik Üniversitesi, Konya teknik üniversitesi, Kocaeli üniversitesi ve Hacettepe üniversitesi bulunmaktadır.

THTZ amacı ülkemizde bulunan bu mühendislik dalı ile ilgilenen, kendisini geliştirmeyi amaç edinmiş herkesi ortak bir etkinlik çatısı altında toplamaktır. Bu sayede mesleğimizin önde gelen iş insanlarını, akademik personellerini daha yakından tanıyacağız ve katılımcılarımız ile bizzat deneyimlerini soru sorarak öğreneceğiz. Gerçekleşecek olan her bir oturumumuzda alanımızın alt dallarını ele alacağız.
Bununla birlikte çeşitli çekilişler ile de katılımcılarımıza unutulmayacak, değerli hediyeler sunacağız. YouTube’ dan canlı yayın ile yapılacak olan bu etkinlikte yerinizi ayırtmayı unutmayın. 17-18 Temmuz 2021 tarihinde “Dijital Çağda Ortak Gelecek” teması ile Türkiye Harita Toplulukları Zirvemize sizleri de bekliyoruz. Detaylı bilgi için sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın. Hadi hep birlikte bu ortak geleceği aydınlatmak için el ele verelim.

Instagram: https://instagram.com/haritazirvesi

LinkedIn:

Twitter: https://twitter.com/HaritaZirvesi